Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mekkora overált vegyek a...

Mekkora overált vegyek a januárban születő lányunknak, hogy csak egyet kelljen venni erre a télre?

Figyelt kérdés
2009. okt. 2. 12:47
 1/6 anonim ***** válasza:

56 v 62. gondolom most sokat segítettem:)

szerintem várd meg, míg dec. lesz és akkor már az uh. alapján tudsz következtetni, h kb mekkora lesz születéskor. hátha nálad nem tévednek:)

szóval ha 50 centi körül lesz mikor születik, akkor elég az 56os.

de ha 53-54centi lesz, akkor már 62est szerintem.

2009. okt. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A fiam január 23-án született, én 62-est vettem neki, hát mit mondjak jól elfért benne:) 3960gr 58cm volt.
2009. okt. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk hatalmas lett a 62-es, venni is kellett egy kisebbet, mert a nyakánál teljesen "benyelte" a kis fejét az overál, eltűnt benne. 3010 gr és 49,5 cm született a lányom. Az 56-os lett végül kényelmes neki.
2009. okt. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia!Az én kisfiam is januárban született, de csak 3 hónaposan nőtt bele az 56-os overálba. Nyugodtan vehetsz 56-ost, nekem is mindenki mondta hogy vegyek 62-est (amit meg is vettem, de csak az 56-ost hordtuk :-) Könnyű szülést, és sok boldogságot a picihez.
2009. okt. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igaz az én lányaim nyár végi/ősziek, de én még így sem vettem nekik első télre overallt. A babakocsihoz volt egy irtó meleg bundazsák (amihez a méret ugye nem olyan fontos), így csak fölülre kellett meleg kabát, de annál meg nem számított, hogy 2-3 mérettel nagyobb, sőt direkt jó volt, hogy nem lógott ki a keze. Ha mínuszok jöttek, plusz még betakartam pokróccal. Amúgy sokat vittem hordozókendőben, de akkor meg a kabátom plusz egy polárkardigán alatt, és úgy szintén elég volt a kis pulcsi+ meleg sapka. (Ezt azért is szerettem, mert ha bementünk valahova, csak nekem kellett vetkőzni, a babát meg nem kellett bolygatni alvás közben, rajta megfelelő számú réteg volt és nem főtt meg. Szerintem az alapján érdemes mérlegelni, hogy milyen eszközökkel fogtok leginkább kint közlekedni, mert az tény, hogy nekünk nincs autónk, lehet, hogy abban az overall a praktikus. Talán kérj kölcsön egyet a kórházból hazafelére, és nézd meg, mekkora a babád, és akkor biztos nem szúrjátok el. (Vagy amíg a kórházban vagy, megveszi a párod. :o)
2009. okt. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
56-ost. Annyira picik még az újszülött babák biztos, hogy elég lesz neki a tél végéig. Én 62-est vettem, hát...rendesen keresni kellett benne a gyereket még 2 hónapos korában is.
2009. okt. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!