Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi az ami kell erre az időre?

Mi az ami kell erre az időre?

Figyelt kérdés

Szeretnék lányomnak télre ruhákat vásárolni, de tanácstalan vagyok. Most 8 hónapos, 68cm és 7800gr. Nem tudom mi az ami az overálon kívül kellene??

Aki már túlvan az ilyen vásárlásokon, esetleg jóval nagyobb a babája, leírná hogy körülbelül mire lesz szükségem?

Köszönöm!


2009. okt. 2. 12:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Vastag zokni, harisnyanadrág, kesztyű, vastag sapka, bundás cipő, vastag rugi.
2009. okt. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem 6 hós múlt a kislányom ő is 68 cm és 6 kg körül van.Overálból van átmeneti is mert most már hamarosan ül és mindig lerúgja magáról a takarót ülő helyzetben séta közben(van 2 db átmeneti és termo kabát is)téli overál van 3 (igaz sok ruhát kapunk és ezért van ennyi de gondolom kelleni fog váltás ha kimosom)és van egy átmeneti és téli közötti) van 2-3 téli meleg sapi kesztyű(overálokhoz)meleg téli zoknik,tutyik pár darab én még tervezek sálat és ha kell egy 5 ujjas kesztyűt a másik alá)én szeretem hálózsákban altatni és ezért van néhány téli vastag hálózsákunk és szerintem kell vastag babapléd sétához(bár nektek már nem biztos hogy ülve elmarad)Meg hát ami evidens melegebb nadrágok,pulcsik hosszú ujjú felsők bodyk és vastag harisnyák...Szerintem más nemigen kell,ha valami eszembe jut vagy másnak kíváncsi vagyok én is
2009. okt. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az elöttem szólók szinte mindent leírtak, én azt javaslom, hogy overállt lábfej nélkülit vegyél, mert a télen már 1 éves lesz(sőt elmúlik) és valószínű elindul.

+ jó meleg bundás kiscipő ami jó könnyű.

Bady-t én is télen csak hosszú ujjút használok. 17 hónapos kisfiú anyukája

2009. okt. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsokat, feljegyeztem mi minden kell még.Arra is kívácsi leszek,hogy fog neki tetszeni a hó!? :))
2009. okt. 2. 15:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!