Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vannak anyukák akinek babájuk...

Vannak anyukák akinek babájuk 2009. 03.31-én született? Babátok, hogy fejlődik?

Figyelt kérdés
Kislányom sikongat ezerrel,persze csak itthon,ha valaki más is van itt meg se mukkan el se mosolyodik.Amúgy még nem kúszik,nem jön össze neki,nem csücsül.Szépen fejlődik most 68cm és 7120g,már egy ideje tápszerezünk és eszi a főziket,gyümiket.Írjatok!
2009. okt. 2. 10:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Enyém màrcius 14-én született.Sikongat ,nevet,hangokra figyel,szines dolgokat lesi,megfogja.Làbàt szàjàba veszi.

68 cm,6780 gramm,tàpszeres,màr eszünk sokmindent,de napi egyszer csak.Enyém se ül,bàr a babakocsiban kitolja magàt.Hàtrol hasra fordul,vissza viszont nem.Fogacskànk sincs,nem is kuszik.

2009. okt. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Kisfiam március 13-án született.

A legutóbbi méréskor 8990 g volt és 78 cm.

Berreg a szájával, néha fülsüketítően sikongat :) Rengeteget mosolyog, nevet, már az idegenekre is egyre gyakrabban.

Mászni még nem tud, viszont iszonyat módon kúszik már minden irányba, csak előre nem. :) A hátáról pillanatok alatt hasra fordul és vissza. Imád tapsolni és ütögetni bármit, aki a keze közelébe kerül (legyen az az apja feje vagy az ágy).

Mostanában pedig azt csinálja, hogy négykézlábra áll és előre-hátra rugózik (imádom ilyenkor, olyan édes). Ülni viszont még nem tud, de ha fogjuk gyönyörűen tartja magát.

Tápszert eszik, mellette gyümölcsöket, főzelékeket és tejbepapit.

2009. okt. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Azt kifelejtettem, hogy fogunk még nekünk sincs.
2009. okt. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

az enyém március 23-án született, 4 hónapos kora óta forog, egy hónapja stabilan ül, de még nem magától, 2 hete kúszik, 1 hete hintáztatja magát négykézláb.

ő is meg tud ijedni idegenektől, de ha megnyugszik, már mosolyog. gagyog, sikít, csettint a nyelvével, puszit ad a levegőbe. az enyém is eszi már a korának megfelelő összes kaját, gyümölcsöt, főzeléket, húst, gluténos kajákat, natúr joghurtot, ő 8100 gramm és kb. 70 centi, lányka.

2009. okt. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
előző vagyok, az enyémnek sincs még foga. :)
2009. okt. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
11:09-es válaszolótól kérdezném: ez a hintáztatás a felülés vagy a mászás előjele? (párommal ezen vitatkozunk)
2009. okt. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

szia,

kisfiam márc.16.-án született,most 68 cm és 7200 gr( most nézem,éppen akkora,mint a Kislányod)

gyerekorvos szerint hihetetlen gyorsan fejlödik,már 4 hós kora óta forog,hetek óta mászik,és tegnap -azt hittem,rosszul látok!-kapaszkodva felállt.

persze csak pár mp-ig bírta megtartani magát,de ma is kitartóan próbálkozik.

amúgy csak szopizott 5 hónapig,azóta kóstolgatjuk a gyümölcsöket,föziket,szívesen eszik szinte mindent.

2009. okt. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
11.24-es vagyok:foga még neki sincsen.
2009. okt. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Igen, mi éppen 2009. március 31-én születtünk! 2700 grammal, most 6300 grammosak vagyunk. A kislányom átalussza az éjszakát: 20:30tól kb. 6ig. Mindenre figyel, mindent látni akar, midnen érdekli. Hasáról hátára, és vissza fordul, mostmár mindkét oldalra. Visongat, fújja a nyálát, "beszél", nagyon szereti a játszószőnyeget, a csörgőket, a rágható színes játékokat. Még nincs fogunk. Főzelékezünk, tejpépezünk, gyümölcsöt ésSinlacot is kap néha, reggel, este szoptatom. Szívesen rágja a lábujját.

Ő is csak akkor ül, ha az ölünkben van, illetve a fürdőkádban. Kúszni még nem tud, néha tolat hátrafelé hason.

Itthon nekünk is majd ki csikkan, amint kiléápünk a házból, megkukul. Szerintem akkor figyel, gyűjti az infót. Minden új helyen fel kell oldódnia egy kicsit.

2009. okt. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia! Az én lánykám 03.14én született, most 8080g 68cm kb 2,5hete üldögélünk egyre stabilabban de nem szeret hason lenni ezért nem forog, nem mászik még :( , 4 napja megjelent az első fogacskánk! Sokat nevetgél, reggente sikongat szinte énekel :), kezével sokat játszik, ütőgeti a játékot. Imádja a saját lábát rágcsálni. 2 hete kezdtük a hozzátáplálást napi2x, + 4-5x szopizik.
2009. okt. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!