Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adhatok 5 hós babámnak...

Mit adhatok 5 hós babámnak enni a tápszer mellett? Hogyan állítsam össze az étrendjét?

Figyelt kérdés
2009. okt. 2. 08:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi 4és fél hónapos, tápisak vagyunk. Elkezdtem lassan,de biztosan a hozzátáplálást. Ettünk már krumplit (nem ízlett), sárgarépát (úgyszintén). Viszont az alma az fincsinek tűnik... Én azt csinálom, hogy 1 almát meghámozok, felvágom, beteszem a turmixba ,pici forralt vizet öntök hozzzá és jól összepépesítem.Kevesebb tápit csinálok, és ez a "kiegészítő", nálunk még napi 1x, ált. ebédkor. Kistálkában, baba-kanálkával adom. A kisfiam nagyon profin lenyalogatja:)

2009. okt. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Tegnap voltam gyógyszertárben, és megkaptam a Babapatika októberi számát/ ingyenes/. Pont ezzel a témával foglalkozik. Szerintem megér annyit, hogy elsétálj a legközelebbi gyógyszertárbe és kérj egy ilyen újságot.


Boldog babázást!!!


3 hetes babó anyukája

2009. okt. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem 6 hónapos elmúlott a babám, de 5 hónaposan így nézett ki az étrendje:

reggel tápszer

délelőtt 9-10 körül gyümölcs /alma-barack-banán, néha tettem bele neki kekszet hogy elteljen vele/

délben tápszer

délután főzelék /tök,répa,cékla,sütőtök,illetve 4-5 hónaposnak való üveges/

2 hétre rá pedig húsos főzelékek /ugyanezek csak csirkemell filével gazdagítva/

2009. okt. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!