Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hetes babámat, rá akarom...

6 hetes babámat, rá akarom szoktatni hogy a kiságyába aludjon el. Most is ott van de nagyon sír, visít. Meddig lehet hagyni sírni?

Figyelt kérdés
Már 3x kivettem a kezembe megnyugszik,de amint visszarakom kezdi előről. tegnap nem csinált ekkora hisztit. mit csináljak? A szívem szakad meg,de ha kikapkodom akkor nem fogja megtanulni,nem?
2009. okt. 1. 21:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Állandóan visszaküldi a mail deliver.
2009. okt. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem ez vált be: leteszem az ágyba amikor látom h álmos na ekor ált elkezd sírni de ott ülök az ágya melett és simizem a hátát.Ált pár perc és alszik is.

na nem mondom az elején amikor ez elkezdtem az nagyon kemény volt.Nekünk kb 3 hét kellett mire megszokat h ágyba elalvás van.

Akárhogy is csinálod tarts ki mellette mert előbb utóbb működni fog.Azt semmiképpen en csinéd h 1 hétig próbálod így aztán meg mésképp mert összezavarodik.


Sok sikert!

2009. okt. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!