Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kezdek aggódni, vagy ne...

Kezdek aggódni, vagy ne tegyem? 14hónapos kisfiam az ordításból egy pillanat alatt átvált kacagásba.

Figyelt kérdés

olyan hangulatingadozásai vannak...

és mit tegyek,ha kikell mennem,és nem tudom őt vinni, de ő ordítva mászik utánam?majd leszokik róla?


2009. okt. 1. 16:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Igen gyakori 1 éves kor körül, amikor a baba 1 percet sem akar az anya nélkül lenni. Ez hasonlít a későbbi 3 éves kor körüli hisztihez. Ilyenkor van hogy nem is tudja már miért sír és amikor erre rájön elkezd nevetni.:) Ne aggódj, nem kell komolyan venni, ilyenkor rossznéven veszi ha levan téve a popója, de nem szabad minden alakalommal felkapni, beszélj hozzá halkan megnyugtatóan, magyarázd el neki miért kell elmenned, ki fogja nőni, egész 2,5-3 éves koráig amíg jön az "Én" korszak szintén hisztivel, földhözvágással együtt. Még fejletlen az idegrendszere és így éli meg.
2009. okt. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
előttem szóló jót szólt, kiegészíteném: a kacagásból ordításba és vissza nagyon nagyon egészséges számukra! kifejezetten jótékony hatású az idegrendszerre. ne ess kétségbe, bár néha ijesztő. ha van hozzá merszed csináld vele!
2009. okt. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!