Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Emlékezetes megható pillanat...

Emlékezetes megható pillanat babátokkal? Nálunk tegnap előtt kacagott negyedszer, de ez volt az első igazi, és ott voltunk mind a ketten! Hát sírtunk a meghatódottságtól!

Figyelt kérdés
3 hós lesz egy hét múlva a kislányunk!
2010. febr. 26. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Édes kis manócska:) Mennyi ilyen lesz még! MI mindig meghatódtunk, amikor láttuk, hogy napról napra ügyesebb:) Amikor először megfordult, amikor már vissza is sikerült fordulnia, amikor kúszni kezdett, és amikor áthernyózta a kisszobát:DDD

Egy hete elkezdett mászni, azóta sem tudok vele betelni! Nagyon jó babázást, és sok boldogságot nektek!

ҝ

2010. febr. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

Olyan jó ilyeneket olvasni!Meg annyira megható volt,Apát is látni így meghatódni!Mondjuk ő az első neki szánt mosolytól is elérzékenyült!Én is,csak én sokkal többet látom,de nagyon csodálatos érzés,nem hittem hogy ilyen gyönyörű szinte minden pillanat!

Boldog babázást Nektek is!

2010. febr. 26. 16:45
 3/4 anonim ***** válasza:
hidd el életeek legszebb pillanatai lesznek az elkövetkezendő 3 évben.3 gyermekem van azanyaság a legszebb hivatás!
2010. febr. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

11 hós a kisfiam, és nincs olyan nap , hogy ne mosolyogtatnaa meg az cukiságával.

egy két aranyos dolog

ha mosás után párás az ablak , teraszajtó letörölgetem, és ő is hoz egy rongyocskát és törölgeti.

amikor huncut vigyorral az arcán kapcsolja el a tv-t

kölesgolyó evészetnél egyet nekem ad ,egyet magának :D


megérte a szülés minden fájdalma ezekért a pillanatokért, dőt az összesért

2010. febr. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!