Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Utcán, parkban, bárhol etetni?...

Utcán, parkban, bárhol etetni? Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Egyre több anyukát látok utcán padon vagy parkban kis pólyásbabát etetni.Mi mindig hazamegyünk 6 hetes kislányommal etetésre.

Mi jobb a kicsinek?Egyáltalán nem fura ez?


2009. okt. 1. 16:42
 1/8 anonim ***** válasza:

a szopira gondolsz?

bár nekem mindig tápszeres volt a babám, talán nem szoptattam volna nyilvános helyen, ahhoz túl szégyenlős vagyok.

a tápszert cumisüvegből bárhol oda adtam neki, most is a játszótéren eszi meg a joghurtot uzsonnára.

2009. okt. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen...cumisüvegre gondoltam.
2009. okt. 1. 16:52
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi 8 hónaposak vagyunk, és ilyesmit, hogy gyümölcs, kifli stb., simán adok Én is Neki séta közben, de rendes étkezésre azért hazamegyünk, vagy legalábbis zárt helyre megyünk. De, kinek hogy, ellene nem vagyok a dolognak, csak nem csinálom.
2009. okt. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én konkrétan a pici babákra gondolok.Nem szükséges az otthoni légkör?Sokszor tényleg jó lenne még kint a levegőn maradni...de mindig hazajövök vele enni.
2009. okt. 1. 17:05
 5/8 anonim ***** válasza:
Van, hogy nincs rá lehetőség, akkor persze megetetem az utcán. Nem is eszik annyit, mint otthon, de legalább nem éhezik.
2009. okt. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálunk a bevásárlás mindig eltart egy fél napig. Messze vagyunk a várostól, és nem megyünk minden nap. Úgyhogy én szoptattam a babámat az utcán is, mert muszáj volt. Persze nem a bevásárló központ előtt, hanem eldugott helyen, parkban.
2009. okt. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szoptattam orvosi rendeloben, okmanyiroda mozgasserultek WC-jeben (ami vadi uj volt, meg szek is volt benne h le tudjunk ulni) repuloteren, repulogepen, bevasarlo kozpont kavezojaban, nagyszuloknel, baratoknal. Hat sokszor volt hogy nyugtalanabb volt vagy nem evett annyit, de hozza kell szoknia hogy leszunk mi meg uton...Szerintem ezt is baba es mama valogatja, na meg hogyan szoknak hozza.
2009. okt. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Voltunk nyaralni, nagyon sokat csavarogtunk. Kisfiamat símán megszoptattam bárhol. Ha nem volt annyira eldugott hely, akkor maradt a pad, vagy tuskó stb. Hegyekbe voltunk. Ha jöttek is túristák csak mosolyogtak, meg mondták hogy milyen édes baba. Semmi negatív tapsztalat nem ért ilyen téren.
2009. okt. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!