Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jana fotókönyvet nyert már...

Jana fotókönyvet nyert már valaki?

Figyelt kérdés
1000 első beküldő nyer.
2009. okt. 1. 15:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Megnéztem a honlapon, de 60 db vonalkódot kell beküldeni???

Ez nem valami elirás????

Ez vicc!!!!

2009. okt. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Megnéztem a honlapot,de nem találom. Belinkelnétek?
2009. okt. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
www.janafotokonyv.hu
2009. okt. 2. 08:24
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]

Én ez alapján 150 !!!!! vonalkódot láttam, így nem foglalkoztam vele, de szerintem senki nem fog ennyit beküldeni. Ennyi víz árán több hatalmas csodaszép fotóalbumot veszek. Ez tényleg viccccccc....

2009. okt. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen nekem már sikerült. És el is küldtem a fényképeket de már egy hónapja várom a fotókönyvet. Hát mit ne mondjak nem kapkodják el. Az első 60 db összegyüjtésében egy itteni anyuka is segített akinek ezúton is köszönöm. Már megint van 38 db-om de már szerintem nem lesz meg a 60 mert már nem igazán iszunk ilyet. Aki akar segíthet.Vagy oda adom boci csokis, balaton szelet vagy győri jó reggelt csokis papírokért.
2009. okt. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nekem még szükségem lenne 10 db-ra. De szerintem meglesz.

Remélem beleférünk még az 1000-be.

2009. okt. 16. 11:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!