Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnál is volt/van így vagy...

Másnál is volt/van így vagy csak én vagyok ilyen idióta?

Figyelt kérdés
10 hónapos a kisfiam, egy hét múlva kell vissza mennem dolgozni. Érzelmileg totál kivagyok, állandó hullámvölgyek jellemeznek az elmúlt napokban. Nagyon félek, hogyan viseli majd hogy nem velem van, na meg hogy én... Férjem sem segíti a "felkészülést" csak azt hajtogatja, hogy örüljek, hogy van hova visszamennem, hogy mit nyafogok, mindenki így csinálja, mondjak fel nyugodtan, de akkor se nyaralás, se telelés, se új ruha... mondtam is neki, hogy jó bunkó, mert ezzel nem segít. Mamákra marad a manó, tudom hogy ez még a lehető legjobb verzió, de én azért szültem, hogy én neveljem és hát az miatt is aggódok, hogy ők majd hogyan alakítják. Ráadásul új osztályra kerülök, 8-16ig dolgozok majd és havi 1-2 szombat is muszáj ott. Már most utálom!!
2009. okt. 1. 15:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
megértem az érzéseidet. A húgom az USA-ban él, ott 6 hét a szülési szabadság. A barátnőm Angliában, ott 8 hónap. Azért ilyenkor érdemes rágondolni, hogy ők mit érezhetnek. A férjednek szerintem igaza van még ha ez neked (érthetően) nagyon nehéz is.
2009. okt. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Ezen én is átestem. 6 hónap után mentem vissza dolgozni, csak én magánbölcsibe adtam be a babámat, mert Írországban lakunk és nincs a közelben mama vagy papa. :( Szerencsére csak pár órát van ott egy héten, mert esti munkára mentem vissza dolgozni, néha 1-1 szombat is becsúszik. Nehéz szívvel adtam be a bölcsibe és aggódtam, hogy jajj majd mi lesz? Olyan jól elvan, hogy szerencsére még egyszer sem sírt. Így kicsit megnyugtatóbb.

2009. okt. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
HÁt én belebetegednék az tuti. Sajnálom csajszi és kitartás! 7 hós baba anyucija
2009. okt. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

KÖSZI CSAJOK!! tényleg, már sokkal jobban vagyok, tudom lesz még ilyen, de jobb, hogy kiírtam magamból!! nagyon sajnálom azokat, akiknek még hamarabb kellett visszamenniük. nah ebből is csak az derül ki, hogy a férfiaknak könnyebb az élet :D

még egyszer köszönöm nektek!!

2009. okt. 1. 22:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!