Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindenki vízzel készíti a pépet?

Mindenki vízzel készíti a pépet?

Figyelt kérdés
2009. okt. 1. 14:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Milyen pépre gondoltál? Így nem tudunk válaszolni. :)
2009. okt. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
bocs, tejpépre gondoltam.pontosabban Sinlac pépre
2009. okt. 1. 14:46
 3/10 anonim ***** válasza:
A sima tejpépet igen, Sinlacot sosem adtam a kicsinek.
2009. okt. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

öcsém mikor már lett vagy 1 éves,mi tejjel adtuk neki,meg kakaót kevertünk bele,mert simán nem ette meg


de picibabának sima felfözött vizzel ha megeszi

2009. okt. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Felforralt vízzel. Nem tudom hogy lehet-e tejjel adni ha arra gondoltál. 1 éves korig tutkó nem.
2009. okt. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nem tudom,hogy van-e benne annyi tápanyag mintha tápszert inna. ugyanis nem akarja a tápszert meginni.ezért gondoltam,hogy tápszebe vagy legalább is egy-két kanál tápszert beletenni.
2009. okt. 1. 14:58
 7/10 anonim ***** válasza:
Csinálhatod a sinlacot gyümilével is, de akár kevesebb víz, és bébidesszert bele. Így tuti megeszi.
2009. okt. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Mivel a lányom nagyon vékonyka volt egy időben, én kevertem neki tápszerbe a Sinlac-ot. 150ml tápszerbe 2 evőkanállal tettem. Az orvosunk tanácsolta. Édesebb, és kicsit sűrűbb lett tőle, a lányom nagyon szerette!

2009. okt. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én, még a tápszert itta, este tettem 2,5dl-hez 4 kanál tejpépet (nem sinlac,hanme vaniliás stb.), mert úgy sűrűbb volt, és ízletesebb. És kibírta vele az éjszakát. Ja és vékonyka is volt. Imádta, főzelékes lyukú cumiból adtam neki.
2009. okt. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sinlacot, illetve a tejmentes pépeket, anyatejjel szoktam csinálni.
2009. okt. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!