Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ilyen külföldi stílusú karácso...

Ilyen külföldi stílusú karácsonyi ajándékdobozokat lehet venni valahol, vagy mindenki sajátkezűleg készíti? Képekkel.

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Csak szimplán venni kell hozzá egy dobozt, és azt átkötni egy masnival, vagy hogyan lehetséges ez?

És ha dobozok kellenek hozzá, akkor ilyen szép, díszes dobozokat hol kaphatnék, milyen típusú üzletekben?


2010. okt. 31. 11:33
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem biztos lehet itthon is kapni,de azt nem tudom hogy hol,bocsi
2010. okt. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy hol lehet kapni. Melyik városban élsz? Pesten valami nagy plázákban biztos lehet kapni. Egyébként: szép doboz, szalag, ragasztó.


És kész is.. :)


Sok sikert!


Írj e-mailt PRIVIBE, ha sikerült venned.. De majd LINK -elj vmit, h tudjam, hogy rólad volt szó!! :)

2010. nov. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyébként biztos lehet kapni!!


Előző voltam:D

2010. nov. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!