Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vennétek így új cipőt, vagy...

Vennétek így új cipőt, vagy ráadnátok ezt?

Figyelt kérdés

Kislányom a nyáron végig 20-as szandikat hordott.Most őszre kapott használt cipőket,de 21-est.

Van októberre cipője,van novemberre bundás,és van télre kis csizma is,de mind 21-es.

Ti vennétek újat 20-ast,vagy ráadnátok a már 21-st?

Nem botladozik benne,rendesen megy,de azért érezni ha megnézem,hogy nincs elől az újja,vagyis hogy még kicsit nagy.

Mit tennétek?


2009. okt. 1. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia,

nálunk is még picinykét nagyok a 21-es őszi, téli cipők, viszont bele kell kalkulálni, hogy lesz rajta majd vastag harisnya, zokni.

Szerintem inkább egy pirinyót nagyobb, mint hogy szorítsa.

Remélem jól tudom, várom én is a többiek hozzászólását!

üvd

2009. okt. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szeretem a jó használt cuccokat, de 2 dolgot fogadtam meg, amikor még terhes voltam:

1., használt autósülést nem

2., használt cipőt nem.


azért nem, mert ha én felveszem mondjuk tesóm cipőjét, teljesen kényelmetlennek érzem, máshogy taposta ki, mint ahogy nekem lenne jó, nem érzem jól magam benne. én cipőcskétől még messze vagyok, mert fél éves csak a babám, de az biztos, hogy újat fog kapni.

már ki is választottam az oldalt, ahonnan megveszem majd neki, olcsó, és állítólag nagyon jó:

[link]

2009. okt. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Már bocs utolsó de szerintem nem olcsók ezek a cipők.A deichmanban van ennél olcsobb is azt rá is lehet próbálni,ha még sem jó vissza lehet vinni.de a kérdésre a válasz,te látod mennyire megy benne biztonságosan.talán ezeket a cipőket még nem tapossák ki a gyerekek ugy mint mi felnőttek.szerintem ne vegyél neki ujj cipőt.
2009. okt. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
második vagyok, a nagy divatos siestánál mindenképp olcsóbb. -
2009. okt. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én sem adnék a lányomra használt cipőt. Főleg, hogy ilyen pici a lába, gondolom nem rég tanult meg menni, neki nem jó, ha már kitaposott cipő van a lábán. Az új cipő az ő lábához fog igazodni. Télre én úgy veszem a cipőt, hogy kicsit nagyobb legyen a vastag zoknihoz, de mindenképp felpróbálom rá, mert jártunk már úgy cipővel, hogya méret jó volt, de a lába az istennek sem ment bele, mert alacsony volt a lábfej része.
2009. okt. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!