Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig tart egy virusos megfazas?

Meddig tart egy virusos megfazas?

Figyelt kérdés

Kisfiam elkapott egy virust, eddig meg csak 1-szer volt beteg (3 napos laz), most lazas, folyamatosan porszivozom az orrat, eddig attetszo valadek volt, ma mar sarga suru. ez a 3. nap. ejjel nem alszik, mert nem kap levegot, az olembe cipelem a dragamat es igy is fulladozik.Cumisuvegbol szinte egyaltalan nem iszik, alig birom megetetni vele a tapszert. Nurofent, Ambroxol szirupot kap, Sterimart es Nasivint hasznalunk porszivozaskor.Luuf balzsammal kenem a hatat es ejjel parologtatok is.

aki atesett ilyenen, mennyi ideig tartott? nagyon sajnalom szegenyt, es en is hulla vagyok, hogy csak fuggolegesen tud aludni, olben...

10 honapos


2009. okt. 1. 13:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi sokszor átéltük ezt,ezért tudom mien rosz látni hogy nem kap levegőt rendesen.Van egy orrcsepp ami használt,barna szinű foltot hagy és a gyógyszertárba készitik,de a nevét sajnos nem tudom.Próbáld a friss levegőn altatni,vagy nyitott ablaknál hállózsákban,mert a hidegen jobban kapnak levegőt,(még én is ha megvagyok fázva).próbálj az orra elé tenni mentolosat(nózit)az is segíthet.A sűrű váladékot méggyakrabban szívasd neki,Az alváshoz meg tegyél alá jó sok párnát,de ne csak a feje legyen rajta.Mielőbbi gyógyulást.
2009. okt. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt elfelejtettem, volt hogy két hétig is beteg volt.
2009. okt. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

koszonom a valaszt!

igen, nagyon rossz igy latni, hajnalban mar majdnem sirtam en is....most elszunditott a babakocsiban, de ugy horkol, hogy a nappaliba hallom!

ezt az orrcseppet megkerdezem, mert a Nasivin semmit sem er.

remelem hamar tul leszunk rajta....

2009. okt. 1. 14:10
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekunk nagyon bevallt az eukaliptuszos illo olaj parologtato, teljesen felfrissitette a levegot epp az agya es a feje melle tettem Az eukaliptuszt lehet hasznalni. Este pedig kamilla teas furdot csinaltunk. Mi most kezdunk ebbol kilabalni, 1 eves 1 honapos a kisfiam.
2009. okt. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
mi most Salvus vizzel parologtatunk, ezt is ajanlottak,kamillat megfozod teanak es a furdovizebe ontod? es nektek meddig tartott? ez a 2 het eleg ijeszto....
2009. okt. 1. 14:22
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A teat jo erosre fozom, beontom a furdo vizebe.Holnap lesz egy hete hogy tart, de mar nem veszes.
2009. okt. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nagyon koszonom a valaszokat es tippeket!!!
2009. okt. 1. 18:06
 8/9 A kérdező kommentje:
Tegnap vegul voltunk a Heim Palban, es arcureggyulladasa van a kisfiamnak, ugyhogy rogton irtak fel antibiotikumot is. valamivel jobban van, de nem 1-2 napos betegseg az mar biztos....:(
2009. okt. 3. 14:03
 9/9 anonim ***** válasza:
Hogy vagytok a kezeles utan?
2009. okt. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!