Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a Pampers 2 kicsi, a 3 meg...

Ha a Pampers 2 kicsi, a 3 meg nagy (a Tescosból szintén), milyen márkájút vegyek?

Figyelt kérdés
A nagyobból kifolyik minden,a kicsit meg alog tudom ráadni,ránézésre is kényelmetlen.Egyébként 6 kiló.Milyen márka vált be nektek,ami az említettek kicsijétől nagyobb,vagy a nagyobbjától kisebb?Remélem érthető voltam:)
2009. okt. 1. 09:35
 1/5 A kérdező kommentje:
bocs,alig
2009. okt. 1. 09:36
 2/5 anonim ***** válasza:

Próbáld meg a Libero 2-t. Az egy picit nagyobb, mint a Pampers 2.

Vagy a Pampers premium 4-7 kg-ig, az kb akkora, mint a Pamperts 2,csak hosszabb.

2009. okt. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk se a Libero, se a Pampers nem vált be. Próbáld meg a Dm saját márkát a Babylove-ot. Teljesen más a méretezése mint ezeknek a márkásoknak, nálunk minden méretben ez vált be!! Arról nem beszélve, hogy 2es 3as méretben szinte alig van különbség a pelusok árában, de 4estől fölfelé lényegesen olcsóbb a babylove... Örülök hogy mi erre szoktunk rá... (Ráadásul van még gazdaságosabb változata, ami kartondobozban van, és még játszani is lehet vele később... 3astól fölfelé már lehet kapni dobozost is)
2009. okt. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A DM-esből melyik méretet vegyem?
2009. okt. 1. 11:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is Libero 2-es, amíg bele nem nő a Pampers 3-asba.
2009. okt. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!