Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Délelőtt csak gyümölcsöt...

Délelőtt csak gyümölcsöt adtok a babátoknak, vagy mást is?

Figyelt kérdés
pl.zöldség,zöldség-gyümölcs, gyümölcs-hússal, zöldség hússal. 5 és fél hónapos
2009. okt. 1. 09:20
 1/6 anonim ***** válasza:
szia.igen,délelött csak gyümit kap.ebéd zöldség,uzsi meg megint gyümülcs rizzsel,kukoricadarával,vagy tejpép.de volt már olyan,hogy nem akart ebédelni,igy gyümit kapott és uzsira ette meg a zöldséget,de reggelire soha.
2009. okt. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én igen.reggeli tápszer tízórai gyümölcs kekszel vagy rizzsel,ebéd zöldég húsival vagy anélkül, uzsi tejpép vacsi tápszer.
2009. okt. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
mennyi idős a babátok?
2009. okt. 1. 09:32
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Az enyém 6 hónapos és úgy etetem,mint az utolsó válaszoló.

2009. okt. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez tök attól függ, hogy mióta és mit esztek, és hogy alakul a napirendetek.

Én ilyenkor kezdtem etetni, délben kapott gyümit, majd később délben főzit, utána jött a délben főzi, délután gyümi...

2009. okt. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kisfiam lassan 7 hónapos, még Ő is így és ilyeneket eszik, mint a fenti hozzászólók. Egy kérdés azért bennem is felmerült, olvastam hogy van aki már ad a babájának búzadarát. Azt milyen formában kell elkészíteni? Ha valaki tudja, akkor megköszönném. :)
2009. okt. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!