Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tegnap a kislányom a karomban...

Tegnap a kislányom a karomban volt és egy óvatlan pillanatban posinál fogtam megfeszitette és hátra dobta magát! Lehet baja a gerincének? Be nem ütötte magát semmibe 3 hónapos.

Figyelt kérdés
Oldalra még nem fordulunk csak a testével a tulsó lábát nem tudja még átemelni de a karomban fel akar egyfolytában ülni.Oldalra fordulással ne mvagyunk elkésve?
2009. okt. 1. 08:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Ilyenkor már nagyon izgágák. Ha nem ütötte meg magát, akkor mért lenne baja a gerincének? A mozgás nem árt.

Nincs még lemaradva a fejlődése. Most gyakorolja a forgást, lassan rájön, hogy a lábát is mozgatnia kell. Most leszük 5 hóaposak, kb 2 hete fordul át a hasára. Vannak babák, akik még ettől is később fordulnak át. Ügyes babád van.

2009. okt. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Értem mire gondolsz (bár egy párszor el kellett olvasnom a kérdést...). Gondolom hirtelen hátravágta a felsőtestét és nem támasztotta semmi... mint mikor a csecsemő nem tartja a buksiját még, és véletlenül hátranyeklik... igaz?

Ne izgulj, ha valami baj lenne, akkor rögtön kiderült volna és sírna. Velünk is előfordult, amikor már tartotta magát, és a csípőmőn tartottam, ő meg kiváncsi volt valamire és hátracsapta magát... én is megijedtem (meg ő is), de azért nem ilyen törékenyek, nem lesz semmi baj... de azért figyelj hogy mindig jól fogd...

2009. okt. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi nektek!Igen igy dobta magát hátra:))
2009. okt. 1. 21:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!