Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9-10 hónapos babátok napirendj...

9-10 hónapos babátok napirendje hogy néz ki evés szempontjából?

Figyelt kérdés
Mikor mit eszik?/ reggel,délben,este,tízórai,uzsi/.Ehetik már azt amit mi ha nem annyira fűszeres?/ persze a korának megfelelőt/
2009. szept. 30. 19:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam 9 hónapos. Reggel 6-kor 260 ml tápszert eszik. Tízórai 9 körül, az gyümölcs kb.240ml. Ebédre főzelék, ez 1 óra tájban van. Ez után van hogy bealszik és az uzsi elmarad. Ha nem, akkor 4 körül eszik 200ml tejpépet, este 7-kor pedig 230ml tápszert. Ő még nem eszi azt amit mi, még csak most pár napja kezdtünk neki darabosabb ételt adni.
2009. szept. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam 9 hónapos. Reggel 6-7-kor van 240 tápszer. Tízórai gyümölcs, ebéd főzelék. Van hogy 4 étkezése van /ha hosszúra nyúlik az ebéd előtti alvás/ akkor az uzsi nekünk is kimarad és akkor tápszert kap 7-8 körül. Ha van uzsonna akkor néha gyümölcs, néha tejpép, de van hogy tápszert kap akkor is. Én már adtam a levesből neki répát és krumplit. És néha az üveges étel is elég fűszeres és darabos. Már elég sok mindent evett, most kezdtük a sajtokat és a joghurtot.
2009. okt. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
10,5 hónapos kisfiam reggel fél 7 körül szopizik fél 10 körül gyümölcsöt eszik, 1-2 óra körül főzeléket hússal, sajttal vagy tojássárgájával, 4 körül gyümölcs, egy héten egyszer ehhez kap natúr joghurtot, vagy túrót. Fél 7 körül vacsora ami az ebédből maradt, vagy amit mi is eszünk ( ha már kaphat belőle ). 8 körül szopizik, elalszik és éjjel még kb kétszer szopizik. Tízórai és uzsonna után elmajszol egy kis kenyérhéjat, nincs még foga, úgyhogy zömében pépeset eszik.
2009. okt. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

szia!

Kislányom jövő héten lesz 10 hónapos. Reggel fél 8 felé kel, akkor szopizik, fél 10-10 körül tízóraizik gyümölcsöt joghurttal, túróval, ebédre főzelék van 1- fél 2kor, 5 körül tejpépet eszik, majd este 8kor vacsira főzelék, utána fürdés, majd szopi, így alszik hajnal 5ig, akkor szopizik, és kel fél 8kor.

2009. okt. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A lányom 7 hónapos:


Reggel 180 tápi v. tejpép

10 órai 150-200 gyümölcs sűrítve rizskrémmel, v. keksszel

Ebéd: 180-200 főzelék hússal (6 hós kora óta a fűszeresebb 8 hósoknak való bébiételeket eszi, csak átturmixolom neki, mert darabosak, viszont neki még nincs foga)

Uzsi: gyümölcs uúgy mint 10óraira ill. egy héten 1-2szer vagy gyümi túróval, vagy natúr joghurttal

Vacsora: tejpép

Elalváshoz: tápi 100-150 ml

2009. okt. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

10 hónapos a kisbabám.

6 körül tápi, 9 körül tápi, 12 körül ebéd: gyümi, főzi, 16 körül uzsi gyümi, babakeksz, 19:30 vacsi tápi.

Én még nem adtam neki a mi kajánkból. Zöldséget nem nagyon eszi, inkább csak gyümölcsöt és husit. Szoktam sütni neki kekszet, azt szereti nyammogni.

2009. okt. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! :).
2009. okt. 2. 19:42
 8/8 anonim ***** válasza:

Az én fiam 10 hós lesz holnap:

Reggel 7-fél8 260 tápszer, 10 körül gyümölcs, vagy kekszszel, vagy joghurttal, vagy mindkettővel. Persze van, hogy délelőtt nagyon bealszik, olyankor du 2-kor kapja meg a 10órait. Ebéd 12-13 óra között főzelék (2 foga van, de ügyesen rágcsál, ezért darabos, szinte mindent eszik már). 4-5 körül uzsonna, ezt váltogatom, vagy főzelék-leves, vagy túró gyümölccsel, vagy tejpép. Vacsora fürdés után, úgy 8 körül, de pl ma nem aludt délután és elaludt a játszótéren, ezért várok egy kicsit, majd gyorsan megmosdatom és vacsora úgy 9 körül.

2009. okt. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!