Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet oka a hajnali kelésnek,...

Lehet oka a hajnali kelésnek, hogy abban az időpontban született a babám?

Figyelt kérdés

Lányom minden éjjel felkel 1 óra körül és általában 5 - fél 6 felé aszik vissza.


Apa szerint azért csinálhatja mert ebben az időben született.

Pontosabban 1-kor ment el a víz és 6 óra előtt született.


Most 1 hónapos.


2008. jún. 17. 08:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Először butaságnak tartottam a kérdést, de ahogy belegondolok az én fiam 2-kor született és ált. 2-3 között kel fel. Lehet hogy tényleg van benne valami. :)
2008. jún. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én sem gondoltam bele, de az én lányom 7kor született, Ő is akkor kel általában:)
2008. jún. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor én vagyok az ellenpélda! A lányom 6 óra 9-kor született, és örülnék ha kibírná reggelente addig. Fél 6 körül általában felkel.
2008. jún. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Én meg annak örülnék ha nem csak 3 órát aludna éjjel:)

Szeretnék már ott tartani, hogy csak 6-kor kel fel-és nem addig van fent:(

2008. jún. 17. 09:57
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én babám is a születési időpontja környékén nyűgösebb picit. Valószínűleg posztraumatikus stressz emléke miatt teszik ezt a babikák. Ha ennek enyhítésére vkinek van tapasztalata, 5lete léci írjon nekem is!
2008. jún. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor mi vagyunk az ellenpélda, bár én császárral szültem. Tök össze-vissza volt fent éjszakánként, kb. 3 és fél hónapos koráig. Éjjel fél 12-kor született. De egy viszont biztos: hajnalban 3-4 között a hasamban szambázott rendszeresen, és miután megszületett ezt az időpontot még véletlenül sem hagyta ki, hogy egy jót bulizzon:(
2008. jún. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
igen-lehet.a környezetemben megkérdeztem-és mindenkinek felébredt a babucija a születés időpontjában..nekem is.de nem tart olyan sokáig....kitartás
2008. jún. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!