Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan közöljem anyósommal?

Hogyan közöljem anyósommal?

Figyelt kérdés

Már nem birom tovább, heti 3-4 alkalommal jár hozzánk mióta megszületett a kisfiam, 10 hónapja!!!

Mindent kitalálok miért nem jó,de akkor jön másnap!

Nem szeretném megbántani, de elég már ebből


2009. szept. 30. 16:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyilván ez nehéz meccs lesz..:( Én a helyedben először a párommal beszélném meg ezt a dolgot, és ő valószínűleg könnyebben el tudja mondani az anyjának, hogy szívesen látjátok - mondjuk hetente egyszer... Nem?
2009. szept. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az attól függ, ért-e a szép szóból. ha igen, akkor szépen, kedvesen mondd meg neki, hogy kicsit terhes az állandó jelenléte, de nem azért, mert nem szeretitek, hanem mert nem tudtok annyit hármasban lenni, amennyit szeretnétek. Ha nem ért a szép szóból, akkor viszont nincs más választásod, mint kerek perec, nyersen közölni Vele, hogy zavar Téged, Titeket. Nálunk sajna a második verzió van. Ilyenkor mindig megsértődik, nagy a harag egy ideig, aztán belátja, hogy magának árt, mert ha nem aszerint cselekszik, amit Én/Mi akarunk, nem látja az unokáját egyáltalán.
2009. szept. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hát a párommal már túltárgyaltuk a témát, ő sem érti az anyja viselkedését. Ráadásul anyós azt gondolja h ő olyan keveset látja a kisunokáját...

Úgy beszél a kisfiamhoz mint egy idióta! Hangosan gügyögve! És néha velem is igy beszél

2009. szept. 30. 16:34
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem,- én legalábbis úgy csinálnám,- hogy szólnék a férjemnek hogy ő közölje finoman hogy nem kelll mindennap jönni mert egy kis magányra ti is vágytok.Már nagy a kisfiú nem kell már annyi segítség.

Vagy én mennék, de 1 óra hosszánál tovább nem maradnék, mert ,, dolgom van" pl: a gyereket játszani viszed egy másik gyerekhez.Ha ez sokszor előfordul észreveheti hogy ti magatokban is elvagytok.

Vagy mondanám hogy megyünk gyakran a másik mamához ne csak mindig uazt lássa.

Írok még ha valami eszembe jut!

Muszáj hogy ne az szűrődjön le hogy te nem akarod.

2009. szept. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a férjem mondta a családnak, mielőtt a baba született, hogy "nem akarunk átjáróházat". Mondjuk igy is nehezen értik meg, hogy nem megyünk hetente, mint eddig, mert a 2-3 hetes baba beteg, folyik az orra.
2009. szept. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, a helyzet azóta sem oldodott meg..csak egyszerüen megsértödik ha mondani merjük neki h más programunk van.

Kerek perec közölnöm kell vele, de nagyon nehéz lesz

2009. okt. 9. 14:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Kit érdekel ha megsértődik!Találjon ő is más programot!Egy idő után úgyis keres magának más elfoglaltságot.
2009. okt. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!