Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka, akinek...

Van itt olyan anyuka, akinek a babája 34 hétre született?

Figyelt kérdés
A sógornőm ikreket váréppen ma 34 hetes, és elment a nyákdugója. Nagyon aggódik, kapja a tüdőérlelőt.
2009. szept. 30. 15:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem a kislányom a 35.hétre született.A szobatársam kisfia pedig 34hétre.Őket hamarább haza engedték mint minket.Ők 8napot voltak kórházban,mi 13-at.Légzészavar mindkét babánál,de ez koraszülötteknél gyakori,szívzörej szintén,de ez is gyakori a koraszülötteknél,kinövik.Ill.nálunk még vesetágulat van a kislányomnak:( egyenlőre még járunk kontrollokra.Kardiológiára most megyünk 3 hónaposan,Hasi uh-2hónap múlva,de most voltunk.Ne aggódjatok,minden rendben lesz....Attól,hogy elfolyt a nyákdugó lehet még 1-2 napja de 1-2hete is.
2009. szept. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is ikreket szültem természetes uton pont 35hetesen. Nem volt semmi gond a picikkel. Közel 2,5kg volt mindkettő. Sárguláson kívül semmi probléma nem volt. Nem kell nagyon aggódnia. Ilyenkor már nagyon sok esélye van annak, hogy semmi bajuk ne legyen! Ajánlom, hogy idegeskedés helyett pihenjen sokat mert szülés után nehéz lesz :) Tapasztalat, de az apróságok kárpótolni fogják mindenért :)

2009. szept. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors választ, mindjárt telefonálok is neki!
2009. szept. 30. 15:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!