Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka, akinek...

Van itt olyan anyuka, akinek a babája 34-35 hét között született?

Figyelt kérdés
Most 5 hós a kicsim,34 hét 5 napra született.Megrepedt a burok,minden előzmény nélkül,szerencsére teljesen rendben ment a szülés,okát sem találták,hogy miért történt így.Van,aki még így járt,mekkora most a babátok,hogy fejlődött,tapasztalatok?
2011. máj. 2. 08:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a 36.hét végén folyt el a magzatvíz 2590-el és 48cm-el született a fiam.Most 6600g.Forog mind a két oldalára szépen tartja a fejét és pár napja a seggét a magasba tolja és löki előre magát.Most szenvedünk a fogával de remélem gyorsan kibújik mert eléggé megviseli szegényt.Nálatok?

2011. máj. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!Az én kislányom 35 hétre született,most 15 honapos,és már meg sem látszik h korababa volt,

1980g és 47centivel született,

Egy éves volt mire kibujt az elsö foga,most 8 van neki

Nemrég kezdett el járni,az egyetlen gondom,h darabos ételt nem fogad el,egyszerüen öklendezik mindentöl,ami nincs turmixolva,

2011. máj. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Az enyém most 5 hónapos,49 cm-rel és 2490gr-mal született,most 62 cm és 7200 gr.Még nem forog és fogacskánk sincs,kúszni sem akar és még mindig rengeteget alszik.A ti babátok is ilyen sokat aludt eleinte?Mondjuk az enyém most is,imád aludni,de az apukája is ilyen volt /kicsinek is-most is/.
2011. máj. 2. 10:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! a 35.hét után pár nappal született a kisfiam. Nagyon sokat aludt ami nagyon jó mert alvás közben fejlődik sokat az idegrendszer. Mai napig szuper alvó sose volt ezzel gond,most 14hónapos.
2011. máj. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sziasztok!Én is a 35. héten szültem,egyszerűen 5 perces fájásaim lettek és pár órára rá már meg is született a kislányom.Nem tudni miért indult be a szülés...Hála Istennek minden rendben volt:-)))

2500gr és 46cm lett a picikém.Nemsokára betöltjük a 6. hónapot.

Hasáról a hátára már átfordul,most a hátáról szeretne a hasára,de még csak az oldalára sikerül.Emelgeti a fejét,nagyon felszeretne ülni(megtámasztva fel is ültetem).Fogacskáink még nincsenek,de szerintem már hamarosan kibújnak.(nyáladzik,eszik mindent ami a szája közelébe kerül)Ha felállítom akkor "lépeget",nagyon imádja!Gagyarászik,sikongat,sokat nevet.

2011. máj. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok.Most 6600gr.anyatejes.Hogy hány centi azt pontosan nem tudom,de a 68-as ruhák még éppen jók rá.
2011. máj. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!