Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit játszotok a 10 hós...

Mennyit játszotok a 10 hós babátokkal naponta? És miket? Játszótérre jártok?

Figyelt kérdés
2009. szept. 30. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A lányom nagyon nyüzsgős, nincs szinte egy nyugis perce sem. Délelőtt a szobában játszunk, újságot "olvasunk" kockát ütögetünk, kukacot építünk-rombolunk. Ha megunja akkor négykézláb bejárja a lakást, pakol. Feláll a bútorok mellett, rámol, totyorog, kiabál. Ameddig alszik, én megfőzök stb. Ebéd után ismét játék, mondókázunk, "megfoglak"-ot játszunk, és véget nem érően pakolunk (ő szét, én össze). Szoktunk képeskönyvet nézegetni, állathangokat utánozni. A járókában vagy a habtapis sarokban egy ideig elvan egyedül a játékaival, vagy simán felszedi a habtapit:)

Az udvaron kutyázunk, én dobálok a kutyának játékot, ő meg nagyokat kacag ahogy szaladgál a kutyus. Szoktunk virágokat, faleveleket tapizni, tépkedni. Játszótérre nem járunk, de gondoltam rá, hogy néha leugrunk. Ha elmegyünk valahová ahol gyerekek vannak, akkor nagyon érdeklődő, barátkozni szeretne!

2009. szept. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia!


Nekem kicsit többet el van magában a kislányom, délelőtt általában egyedül játszik, néha ha ráérek, leülök hozzá, kocka tornyot építek neki, ő lerombolja, könyvet nézegetünk, "fogócskázunk", énekelek neki. Délután le szoktunk menni a játszótérre, imád hintázni, meg mostmár homokozni, körbe körbe mászkál a homokozóban, lapátol, és nézi a gyerekeket, ezt imádja!! :o) este felé szoktam inkább többet játszani vele, mert akkor már nyafibb.

2009. okt. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi is ugyanazokat, mint az első két válaszoló, de játszótérre még nem megyünk, az én kislányom is csak tíz hós. Illetve, voltunk már a kerítésnél nézelődni, nézegette a gyerekeket, de nincs ott még neki való játék.
2009. okt. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én babám 10 hónapos, nagyon jól eljátszik egyedül. Néha én kérek elnézést, hogy játszani akarok vele. Amúgy pakolgatunk, rakosgatunk, zörgetünk, ilyesmit játszunk :)

Néha megyünk játszótérre, de csak ha üres (nem vagyok túl szociális), van babahinta, azt nagyon szereti. Itthon is van egyébként szobahintánk, imádja.

2009. okt. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!