Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Naponta játszótérre egy 1...

Naponta játszótérre egy 1 évessel?

Figyelt kérdés
Járni is most tanult meg, cipőben még alig tud és nem is nagyon szeret. Mit csináljunk a játszótéren? Másszon a földön? Hintázni nem szeret. Nem tudom miért kéne oda hordanom, szerintem még kicsi hozzá. Van 70 nm teraszunk, ott csak lehet levegőn...
2010. szept. 4. 13:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért KÉNE hordanod?Nem kell,vidd ki sétálni,tologáld a kocsiban,bármi.Az én lányom májusban volt egy éves,és én sem láttam értelmét lehordani,félt a nagyobbaktól akik dobálóztak mindenfélével,játszani sem tudott volna mit,plusz nem is járkált még stabilan.Nyáron aztán belejött a dolgokba,azóta el sem tudunk ugy menni a játszótér mellett hogy ne akarjon bemenni.Mire a te babád belenől a játszóterezésbe viszont pont hideg lesz ugyhogy szerintem tavaszig ráérsz.
2010. szept. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy hord?
2010. szept. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Barátnőim nyaggatnak ezzel... Nekem meg lelkiismeret-furdalásom van emiatt. Nem látom értelmét a játszótérnek még. Ennyi. Ti jártok az 1 évesekkel játszótérre?
2010. szept. 4. 13:30
 4/10 anonim ***** válasza:

Én néha elviszem babakocsiban, de csak azért mert imádja nézni ahogy a nagyobb gyerekek futkároznak. Kb. 1 óra mire megunja. Ki még nem próbáltunk semmit, szerintem kicsi hozzá.

Ha a te babád nem szeret menni, ne vidd.

2010. szept. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

imádja az 1 évesem a játszóteret, 2 órát simán el tudunk piszmogni lent. Hintázunk, csúszdázunk, köveket pakolgatunk a homokozóban...


de ha a Te babád nem igényli, akkor ne járjatok. Egyáltalán nem kötelező.

2010. szept. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én az első gyerekkel 13 hónapos korától járok. De azért nem minden nap! Eleinte csak mászott és a kavicsokat pakolgatta. Persze ez bekerített, őrzött játszótér, a kutyakakis homokba én se vinném. Most a kicsit már 8 hónaposan viszem, elkíséri a tesóját. De mentünk már úgy is, hogy csak a kicsivel, akkor hintázott meg nézelődött.
2010. szept. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!

1 éves a fiam és nem nagyon járunk a játszótérre.Hintázni itthon is tud.Közelünkben (25 perc séta) lévő játszótér zsúfolt és kicsi.Nem lehet biztonságosan ellenni.A többi gyereknek meg még sem mondhatom, hogy ne dobálózzon vagy szálljon ki a hintából mert mi is ki akarjuk próbálni.Járni még nem tud,mászik.Amíg nem jár önállóan addig nem viszem.

Tehát majd tavasszal ugrunk neki, addigra megtanulja, hogy nem vesz mindent a szájába és akkor homokozni is lehet.

2010. szept. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem 13 hónapos a kislányom,és míg be nem jött a hideg,addíg általában elmentünk.

Múlthét pénteken voltunk utoljára..azóta tök hideg van..:(

Mivel a földön szeret a legjobban kavicsokat szedni,meg dobálózni,meg ilyenek,így nem szívesen raknám le a hűvös földre.

Amúgy szeret csúszdázni,meg van ilyen forgó bigyó,amibe belehet(ne) ülni,de azt csak forgatja.. :)

Homokozni még csak egyszer homokoztunk a játszón.

Amúgy a csajszim szeret ott lenni..mindíg talál valakit,akinek ezerrel produkálja magát,és várja,hogy elismerjék,hogy ő milyen kis ügyes! :)

Meg szereti nézni a többi gyereket is,ahogy már ők vagányan szaladgálnak,játszanak..

2010. szept. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

18.10-es vagyok.


Felkelt a kislányom,és gyorsan elkellett küldenem,mielőtt mindent kitöröl... :)

Szóval befejezném.. :)

Ő még nem tud járni,csak úgy ha fogom a kezét,szóval max mászni szokott a kavicsokan,meg ilyenek.. Feláll az ilyen rugós játékokba kapaszkodva,meg a csúszdába is tök jó kavicsokat dobálni,mert hogy az olyan vicces,ahogy legurulnak.. :)

Amúgy ha van egy akkor teraszotok,ahol nyugodtan tud játszani,akkor miért ne vihetnéd oda is ki? Én azért vittem a játszóra,mert nálunk ez séta helyett volt,így mindketten jól jártunk.. :) Azaz hát elsétáltunk a játszóra,meg vissza..az is egy kis séta,és olyankor triciglivel mentünk,ami külön öröm ügye :)

Nem tudom hogy a játszóról,de most kaptunk egy kis gyomorhurutot... Sajnos a kislányom úgy gondolja,hogy az összes kavicsot tisztára kell szopogatnia,így sok mindent koszt megevett ott... :(

Persze tudom,hogy kell egy kis koszt is enniük a babáknak,meg ilyenek,meg hát a kertből is csak felvenne dolgokat,tehát ugyanott tartunk...

Ja...amúgy mi a homokozós játékunkkal is úgy játszunk még csak,hogy kavicsokat lapátolunk bele,meg szétszórjuk őket..

2010. szept. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mi jártunk, minden nap, igaz ő már tudott menni 1 évesen. (addig nem vittük, amíg nem tudott önállóan menni)

Ő szeret hintázni, a homokozót meg egyenesen imádja. Már itthon is van homokozó, de ettől függetlenül viszem a játszóra. Elvan, elnézelődik, nézi a gyerekeket, jön megy, megnéz mindenféle játékot, a csúszdán lecsúsztatom, ő szereti.

2010. szept. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!