Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van most valami vírus, amitől...

Van most valami vírus, amitől a babáknak láza van, és semmi más tünetük nincs?

Figyelt kérdés
2009. szept. 30. 12:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Na,erre én is kiváncsi lennék,mert a fiam tegnap d.u. tiszta láz volt,azonkívül semmi.Ma még nem volt lázas.
2009. szept. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ja,az ügyeleten elzavart a doki,hogy egy kis lázzal nem kell idejönni...

Megjegyzem,hogy a múlt héten volt mandulagyuszija,attól tartottam,hogy visszamaradt belőle vmi.A gyereket meg se nézte,adjak neki kúpot.Ennyi!

2009. szept. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát igen az ügyeletről ennyit....sok ilyet hallottam már.Tegnap óta lázas a babám (38.2 volt a legtöbb),és nem értem mitől.Most várom a doktor nénit,csak kíváncsi vagyok,hogy másnál is van-e ez a jelenség.
2009. szept. 30. 12:16
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom három napig volt lázas, egyéb tünet semmi. szerintem a háromnapos láz vagy valami hasonló lehetett, a doki is azt mondta, hogy a lázcsillapításon kívül nem kell tenni semmit, egyszerű vírusfertőzés.
2009. szept. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szerintem is a három napos láz lesz az. 3 nap múlva már kutya baja sem lesz. :)
2009. szept. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Épp nálunk is ez van 2 napja lázas 38 és 38.5

Eémentünk dokihoz megvizsgálta de ahogy én is ő is azt mondta hogy a foga miatt lehet lázas főleg ha semmi tünete nincs.

2009. szept. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Valószínű a fogacskája rosszalkodik de még lehet , ha a pisije nem olyan szagú amilyen szokott lenni hanem nagyon acetonos akkor lehet húgyúti fertőzése is. Sajna tapasztalatból mondom, semmi más tünet nem volt csak magas láz és kiderült egy gyors pisi tesztből h a coli baktérium csinált neki egy húgyúti fertőzést vesemedence gyulladással. De valószínű nektek nem ez van de szagold meg cserénél a pelust ha nincs szúros szaga akkor nincs semmi gond vele.

üdv. 16 hós csajszika anyukája

2009. szept. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi a válaszokat!

A foga miatt van a mi dokink is azt mondta.Megvizsgálta alul-felül,kívül-belül és semmi! Csak + 1 fogacska (illetve még csak a recéje).:-)

A pisijét éppen a héten nézték (nem emiatt),teljesen negatív volt.

2009. szept. 30. 14:21
 9/9 A kérdező kommentje:
És mindenkinek gyógyulást/új fogacskát vagy csak egyszerűen szép napocskát kívánok!
2009. szept. 30. 14:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!