Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogy ennyire apás a...

Normális, hogy ennyire apás a lányom? Hogyan van ez nálatok?

Figyelt kérdés
Kislányom 10 hónapos. Mindig is szeretett az apja karjában lenni, de az utóbbi egy hónapban teljesen "kifordul önmagából", ha apa itthon van. Egész nap, míg apa dolgozik egyébként jól elvagyunk idahaza ketten, bátran mondhatom, hogy nagyon sokat foglalkozom és játszom a kicsivel, háztartásban is sokat segít a férjem, tehát jut időm a lányomra bőven! Szóval minden ok. De amikor apa hazajön, a kicsi meglátja, ezerrel teper (mászik felé), széles vigyorral. Namármost az apja nem veszi fel rögtön, hanem megy kezet mosni, nos ezt az időt végig visítja, amíg fel nem veszi. Sőt, ha bármit is akar csinálni apa, és átadná nekem a gyereket, nálam azonnal sírni és sikítani kezd, dúrja ki magát a karomból és apához akar menni. Nem tudom már mire vélni ezt... Nem tudom, mennyire normális ez. Pedig higgyétek el, mindennél jobban szeretem a lányomat, és ezt ki is mutatom, soha egy bántó mozdulat vagy hangnem nem volt a részemről, gondozom, ápolom, vigasztalom, ölelem...
2009. szept. 30. 10:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van. :) Miénk is 10 hónapos. Én imádom nézni ezt a jelenetet! :))
2009. szept. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Aha, és tök rosszul esik, igaz? Én is/ mi is pont így vagyunk... Ráadásul, amíg nincs itthon apa, addig egy tündér, amikor hazaér, akkor egy ördög... Borzasztó :))) Szóval máshol is így van, ne aggódj. Te vagy neki a fix pont, természetes, hogy vele vagy, apa meg minden nap újdonság!
2009. szept. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! éredeklődni szeretnék hogy azóta mi a helyzet nálatok? mert nálunk is ez megy már egy ideje, kisfiam van, 10 hós,nagyon apás, uyganazt csinálja amit leírtál, kivagyok már én is nagyon, és jó lenne tudni, hogy mire számíthatok, meddig tart vajon ez az időszak? a legrosszabb nekem is az, amikor nem marad meg a karomban ha itthon van az apja, hanem csak hozzá akar menni, ilyenkor a szívem szakad meg
2010. máj. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szia! Hát remélem, adhatok reményt neked is, ha azt írom, hogy mára jelentősen változott a helyzet. Igaz, már jócskán elmúlt egy éves, mire "visszatalált" hozzám a kicsi. Persze ha apa itthon van, többet szeret nála lenni, mint nálam, de már nem csinál olyan durva feszkókat mint régen, és nem is visít, ha apa kikerül a látóteréből. Úgyhogy szerintem nálatok is így lesz. Szurkolok nagyon!
2010. máj. 12. 13:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Köszönöm, hogy írtál, örülök, hogy nálatok már jobb a helyzet, és őszintán remélem, hogy nálunk is így lesz, mert olyan rossz ez nekem. És én sem tudom, hogy miért van ez.
2010. máj. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!