Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A lányom folyton a fejét üti...

A lányom folyton a fejét üti be. Nálatok volt így? Lett belőle baj később?

Figyelt kérdés
Ez a legujjabb parám. :) 13 hónapos és folyton a fejét üti ha esik. Bő egy hét alatt 4x sikerült ugyanott beütnie a homlokát, meg egyszer a másik oldalon. Már kész vagyok teljesen, de van egy nagyobb is, így nem tudok folyton a sarkában lenni. 11 hónapos korától jár, már fut is, és pont ez a baj. Folyton siet a drágám, és persze esés a vége. Ma meg beléptem a zoknijáért a szobába, addig átesett a lufin amivel játszott, persze megint a homlokát ütötte. Már megfordult a fejemben hogy nem lehet-e emiatt később gond az értelmi képességeivel.
2011. jan. 3. 09:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi baja. Ha sokat üti be, és fáj neki,akkor majd megtanul vigyázni a fejére.
2011. jan. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Keményfejűek ezek a gyerekek hidd el! Valahogy így vannak kiképezve! Ha esés után ájul, vagy látod, hogy szédeleg, akkor azért nézesd meg orvossal, de egyébként nem lesz baj. Az értelmi képességével biztos nem!!! Ahhoz sokkal nagyobb baj "kell"!
2011. jan. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én nagyobbam volt ilyen ügyetlenke...sokszor ütötte a fejét.A kiságyát is körbe kellett szivacsozni,mert éjjel felült,és eldobta magát akár milyen irányba.Mi meg a hatalmas koppanásra ébredtünk.Itthon már csak ritkán,a nagyinál minden ott alvásnál leesik az ágyról,és beveri a fejét.

Azt gondoltam,hogy agyalágyult lesz 3 éves korára,de nem....8 éves osztályelső.:)

2011. jan. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Kicsit megnyugodtam. Utolsó, akkor még lehet hogy jót is tesz. :))
2011. jan. 3. 10:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom is mindíg így jár. Tiszta kék zöld neki állandóan. A dokitól kérdeztem és azt mondta az nem baj ha elöl üti be csak az ha hátul, nem lesz baja:)
2011. jan. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!