Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos babának napi szinten...

5 hónapos babának napi szinten mit adsz enni?

Figyelt kérdés
Hányszor adsz tápszert? Mennyi időközönként eszik, mit? Segíts kérlek A babám 3 hét alatt 10 dkg-ot hízott. Nem eszi a tápszert miket adjak enni hogy hízzon is és szeresse is.A bébikaják nem, jöttek be neki.
2009. szept. 30. 10:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Az én fiam már lassan 6 hós, de 5 hónapos kori étrendje a következő volt:

reggel tápszer:kb. 240 ml,

10 körül gyümölcs (őszibari, alma, banán),

13 körül főzelék,

16 után tápszer :200-240 ml,

este 20 körül tej/tápszer: 200-240 Ml körül.

Persze a mennyiségek változóak.

A Sinlacot próbáltad? Esetleg gyümihez, főzelékbe?

2009. szept. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia.Az én lányom 5 hónapos.Kb.kétszer-háromszor adok neki tápszert.Reggel,délben és délután.Tízóraira valami gyümit(alma,barack,banán)turmixolva vagy bébikaját,de nekem nagyon szereti a Milupa tejbedarapépeket is.Este lefekvés előtt is a Milupa(vanílíás)tejbedarapépet adom neki.Pont most próbáltam a csirkehúsosrépapürét,de az nem jött be neki.Egyenlőre ezeket eszi csak meg,de a gyümölcspüréket szereti.Remélem tudtam valamit segíteni.Én is most próbálkozok vele.:O)
2009. szept. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

tápszert muszáj lenne ennie, kérj segítséget az orvostól, az enyém is a 7-et ette meg csak :))))

ami tápláló még, az a tejpép, gabonapép, ezeket kóstoltasd meg vele, ha a bébiétel nem jön be neki.

2009. szept. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem próbáltam a Sinlacot. Mi az pontosan? Tápszer? Köszönöm az eddigi válaszokat.
2009. szept. 30. 20:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!