Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagy baj ha a 3 hónapos babám...

Nagy baj ha a 3 hónapos babám még mindig pólyában alszik?

Figyelt kérdés
Koraszülött volt, kicsi súllyal. Nem szoktam szorosra kötni, éppenhogy csak rákötöm lazán, és úgy hogy a karja mindig kilóg belőle. Úgy látom nagyon szereti, mert nagyon nyugodtan alszik benne. Próbálkoztam előtte takaróval, de azt lerugta magáról. Meddig használhatjuk még, amig el nem kezd forgolódni?
2009. szept. 29. 16:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem baj, használjátok nyugodtan addig, amíg őt nem zavarja. Ha majd többet mozog, forgolódik, akkor valószínüleg kikívánkozik belőle majd. Észre fogod venni. Lehet, hogy fél éves is lesz akkor vagy több. Nem számít.
2009. szept. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia!A kislányom igaz,még csak 7 hetes de éjszaka ő is csak pólyában alszik.Amíg nem kényelmetlen neki ,szerintem hagyd ,hogy abba aludjon.
2009. szept. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Azért kérdeztem, mert mindenki úgy ellene van a pólyának. Ő viszont olyan jól alszik, egész éjjel fel sem kel, félek ha most elhagyjuk a pólyát akkor ez megváltozik. Meg én is nyugodt vagyok hogy tudom nem takarózik ki.

Köszi a válaszokat.

2009. szept. 29. 18:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan,másra ne hallgass ha neked és leginkább neki jó így akkor mással ne foglalkozz. A Te gyereked!Én is sokáig, mondjuk nem pólyába,hanem volt olyan takarom amit össze lehetett kapcsolni és olyan jókat aludt benne,szerintem jó meleg nekik és biztonság érzetet ad.
2009. szept. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!Nem baj,ahogy neked,és a picurkádnak jó,úgy csinálj mindent.A pólya, szülő függő!

Én pár napig hagytam benne.Akkor voltak a nagy melegek.Nálunk meg ebbe kötött bele mindenki,hogy miért nincs pólyába.

2009. szept. 30. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze,ahogy jónak látod és a babódnak jó,de egy három hós picinek már "ki kéne szoknia" a pólyából;kitakarózás ellen ajánlom,h próbáld ki az angolpólyát vagy a hálózsákot,mi 3és fél hósan nagyon szeretjük! Jó egészséget!
2009. szept. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!