Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányszor kenntétek be 1 nap a...

Hányszor kenntétek be 1 nap a baba ínyét dentinoxal?

Figyelt kérdés
2009. szept. 29. 14:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én úgy olvastam, csak 3x lehet, igy csak 3x kenem... De tulajdonképpen nem ér semmit, csak eltereli a figyelmét, mert finom...... :( Nekem legalábbis ez a tapasztalatom.
2009. szept. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
mi van ha többször kenem be neki?
2009. szept. 29. 14:08
 3/16 anonim ***** válasza:
Simán lehet többször is. Finom? Én kóstoltam, de szerintem nem az. Jól használható, ha nem tud enni a fájdalomtól, vagy esetleg visszaaltatáshoz, de mivel csak pár perces a hatása, másra nem igazán jó. Kérdezd meg a gyerekorvosotokat, mi fogorvosnál is voltunk, és a gy.orvosunk szerint is lehet kenni többször is.
2009. szept. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Többször nem kellene, mert lidokainos. Nem véletlenül van rajt a három. Ha többször kell kenni vegyél inkább dologélt, ez gyógynövényes és annyit kened amennyit csak akarod.
2009. szept. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Kifejtenéd, hogy a lidokain miatt miért nem lehet többször?
2009. szept. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

lidokaint tartalmaz igen, de vki mondta hogy többször is kenni neki egy nap.

Beszéljétek meg miért lehet miért nem. Én elolvasom :D azt megkérdem a dokit ...

köszi a válaszokat

2009. szept. 29. 14:29
 7/16 anonim ***** válasza:
Az rendben van, hogy lidokaint tartalmaz. Én tisztában is vagyok vele, hogy ez pontosan mit jelent, de lehet, hogy rosszul tudok valamit, ezért kérdezem.
2009. szept. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Sosem kenném ilyennel a gyerek száját, ne is tettem meg. Fogzásra kapott FLP-s aloe vera activatort, vagy camomillat, végső esetben pár alkalommal 1 ml Nurphent. Igaz, könnyen viselte összes foga bújását, de akkor sem pártolom a lidocainos dolgokat.
2009. szept. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Én nem fejtem ki, csak a dokink által elmondottakat írnám le. Mivel a lidocain érzéstelenítő és a baba akárhogy is próbáljuk lenyeli a gélt, igy gégebénulást okozhat, ami pedig fulladáshoz vezethet. Ezért nem szabad kenni napi háromnál és az előítr borsószem nagyságnál többször és többet kenni és a kezelések között is telljen el jónéhány óra.

Plusz ez már az én véleményem elég sokan érzékenyek a lidocainra, így én inkább nem kísérleteztem vele, pedig nem vagyok egy mindentől óvom a gyereket típus anyuka, de én inkább a dologél mellet döntöttem meg a homeos bogyó kamilla tea keverék mellett. Ezerszer többet ért, mint bármilyen kence.

2009. szept. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Köszi akkor a különbség abban gyökerezik, hogy alapvetően eltér a gyógyításról alkotott véleményünk. Én természettudományos vonalon mozgok, a homeos dolgok nem tartoznak az általam elfogadott, hatásos kezelési módok közé. Hozzátenném kislányomat is nagyon megviseli a fogzás, még az orvosok szerint is kiugróan sokat szenved. Maradok a véleményemnél, kérdezd meg az orvosodat, mi többször is bekenjük, számszerűsítve minden étkezéskor (tehát nem 10 percenként), illetve szerintem mindenki akinek van otthon kipróbálhatná a saját ínyén mennyire zsibbaszt-én megtettem nem számottevő a hatás, szóval nincs benne sok lidocain, gégebénuláshoz meggyőződésem, hogy nem vezet napi 5-6 használat.
2009. szept. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!