Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Túl sok csokival megmérgezhete...

Túl sok csokival megmérgezhetem az öcsémet?

Figyelt kérdés
20 hónapos én meg 7 éves vagyok.
2008. jún. 16. 14:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

tartasz tőle, hogy megmérgezed?vagy pont ez a szándékod?

nemtudod a túl sok csokival megmérgezni, csak nem épp egészséges és NEKED SEM!

2008. jún. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
M?a megetetem vele egy nagy tábla Milkát.Az sok?Én megetem ketőt.
2008. jún. 16. 14:25
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Szép dolog, hogy hét évesen már tőlünk kérsz tanácsot, de serintem jobb lenne, ha errő a kérdéstől inkáb édesanyáddal, édesapáddal beszélgetnél.

Ami azt illeti: senkinek nem tesz jót a túl sok csoki!

2008. jún. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
Egy fityfenét vagy te hét éves, akkor talán most fejezted be az első osztályt? Egy elsős nem használ olyan kifejezéseket, hogy "20 hónapos", egy elsősnek az még csak baba, vagy öcsi, de tutira nem húsz hónapos. Max egy évest mond, vagy kétévest. És feltűnően helyesen írsz.
2008. jún. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem tök mindegy hány éves vagy, a lényeg ,hogy tudod nem tettél jót akkor nem tudom mért kell kísérletezni vele,hogy mennyit bír a kicsi.Egy ilyen babának még nem szabad ennyi csokit adni,sőt!!

Szóval mindenki mérgezze magát de ne a másikat!

2008. jún. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Lehet hogy ígazatok van,de men let semi baja.
2008. jún. 17. 11:43
 7/8 anonim ***** válasza:

nem ír feltétlenül helyesen,de mindegy . Majd megtanul.

Ami a kérdést illeti,ne adj egy kisgyereknek ennyi csokit! Kérdezd meg anyudat,hogy mivel etetheted,én a helyedben megmondanám azt is hogy egy táblát belényomtam...

2009. aug. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem el, hogy ti elhittétek ezt a kérdést. Gondolkodjatok már, egy 7 éves???
2009. aug. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!