Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos babám ugye eheti...

8 hónapos babám ugye eheti már a túró-rudit a csokival is?

Figyelt kérdés
Vagy még le kellene szedni róla? Anyósom adott neki, nagyon szerette, gondoltam, én is adnék akkor napi egyszer uzsonnára.
2010. aug. 25. 13:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%
Szia!Én úgy tudom még nem eheti a csokit azt le kell szedni róla!Az én fiam 8és fél hós én még nem adtam neki egyáltalán túró rudit!Szerintem még korai!De a csoki rajta mindenképp!
2010. aug. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
77%
Felesleges rászoktatni a csokira, inkább adj neki túrót gyümölccsel. ráéred még elrontani a fogacskáit.
2010. aug. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
70%
11 hónapos lesz a kisfiam, néha adok csak túró rudit neki, azt is természetesen csoki nélkül. Nem kell neki még roncsolni a fogait csokival!
2010. aug. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
83%
Lányomnak 13 hós korában adtam neki először túró rudit csoki nélkül. Ma is igy eszi (18 hós).
2010. aug. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
83%
Én is inkább a gyümölcsös túróra voksolnék vagy a túró rudi csoki nélküli részére. Meg szerintem a csokiban, bár nem túl sok, de van koffein is.
2010. aug. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
77%
Napi egyszer??Minek??15 hónapos a babám,de még most sem adok neki ilyen izéket napui szinten,főleg nem csokit,mert megfogja,meg különben sincs semmi szüksége arra sok műsz@rra meg cukorra.8 hónaposnak meg még véletlenül sem olyat kéne ennie uzsonnára...egyen uzsira gyümölcsöt,tejpépet,joghurtot,vagy ha már túró akkor csinálj neki te friss túróból valami nasit.
2010. aug. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
83%
11,5 hónapos a fiam, de semmi ilyet nem adok neki.Se túrórudi se tejszelet és társai.Uzsonnára krémtúrót csinálok neki, gyümölcsből,túróból natúr joghurtból, meg belemorzsolok egy babapiskótát.Nincs szükségük csokira
2010. aug. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
29%

Hú de imádom a sok okos népet!!Miért szerintetek ti min nőttetek fel?!Mindenki csinálja a saját igényessége szerint, de nem kell másokat lehordani a "kedves" írásotokkal!!szerintetek a gyümölcsbe nincs cukor??!!

Kedves kérdező!!két gyerekes anyuka vagyok, nekem is ette a lányom 8-9 hónaposan a túró rudit, de csak mértékkel!Nem evett meg egyszerre egy egészet és a csokit is csak óvatosan adtam neki. a fiam 6 és fél hónapos és már vele is "megkóstoltattam"persze még csak az íze kedvéért./Lehet hurrogni!!/Amúgy ha már kapott a nagyitól és nem volt tőle semmi baja, akkor néha adhatsz neki.De szerintem ne napi rendszerességgel, mert könnyen átszokhat a rendes kajáról az ínycsiklandó ízekre.Remélem segítségedre voltam, további szép napokat!

2010. aug. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jobb a friss kaja! Meg most nincs itthon túró rudi, nem tudom megnézni az összetételét, de úgy gondolom, hogy tele van sok felesleges (ha nem káros) "műdologgal", tartosítószerrel.
2010. aug. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
82%
Ismerek olyan családot, ahol a kisfiú szintén 6 hónapos kortól kapta a csokit, persze csak kóstolta, itta az édes löttyöket, majd 3 éves korára kirohadtak a tejfogai, és minden este az anyukájának hurkapálcára tekert vattadarabkával kellett tisztítania a csonkokat (felnyúlt a gyerek ínyébe). Úgyhogy kedves utolsó, csak hajrá! Add a csokit neki nyugodtan, legfeljebb Ti is így jártok...
2010. aug. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!