Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos babám ugye eheti...

8 hónapos babám ugye eheti már a túró-rudit a csokival is?

Figyelt kérdés
Vagy még le kellene szedni róla? Anyósom adott neki, nagyon szerette, gondoltam, én is adnék akkor napi egyszer uzsonnára.
2010. aug. 25. 13:20
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Mármint 14.42-es utolsónak írtam.
2010. aug. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
14:42es-hát én biztos nem túrórudin nőttem fel...ha te azon akkor egészségedre.Nem bántotta senki a kérdezőt,mindenki elmondta az egybehangzó véleményét,ugyanazt amit te is irtál,csak épp nem birtad ki hogy ne köss bele a többi válaszolóba.Ugyanazt irtuk,hogy uzyonnára napi rendszerességgel ne adja,és féleg ne az egész csokit...én sem búra alatt tartom a agyerekem,és képzeld én is adtam már neki túró rudit is,meg más nyalánkságot is,lehet hogy én is hat hónaposan,KÓSTOLÁSKÉPP.De abban mindenki egyetértett hogy 8 hónaposnak nem ezt kéne ennie uzsonnára.
2010. aug. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Ja,és még valami,okostojás!A GYÜMÖLCSBEN GYÜMÖLCSCUKOR VAN,ami kissé eltér a túrórudiban található cukroktól!Nem az a cél hogy a gyerekek ne egyenek cukrot,nem kell egy egészséges gyereket diétáztatni,hanem az a cél hogy MINŐSÉGI cukrokat fogyasszanak minél többet,és kevesebb gyárakban összegyappasztott ragacsot.
2010. aug. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2010. aug. 25. 14:57
 15/19 anonim ***** válasza:
Nem szeretnék belefolyni ebbe a cukor körüli meddő vitába, amelyben egyébiránt mindenkinek van egy kis igazsága, csak annyit, hogy a gyümölcscukor sem sokkal előnyösebb, mint a kristálycukor. Valamivel talán igen, de nem lényegesen. Elég szomorú egyébként, hogy egyre több olyan kérdésre lehet itt ráfutni, ahol egymásnak ugranak a váalszolók.
2010. aug. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
18%
Jól van okos anyucik!!Értettem minden választ!Különösen egyet!!Nem ítélethirdetést tartunk!Am kirohadt fogas íróhoz annyit, hogy nem tömni kell egy gyereket csokival, de megkóstolni szabad!!attól még nem rohad ki a foga senkinek!!Ja és képzeld a keresztlányomnak is 3 éves korára szétrohadtak a fogai, pedig ő aztán burokba nevelkedik!!Minden ártalmasnak vélt dolog nem jöhet szóba náluk és most még sincs egy ép foga sem!!!Ja és még valami aztán mosolygós szép napokat mindenkinek.a lányom mindjárt 4 éves és aZ OVIBAN NEKI VANNAK A LEGEGÉSZSÉGESEBB FOGAI,pedig ő is KÓSTOLTA 6 hónaposan a túró rudit!!!Ja amúgy kicsit tisztába vagyok a gyümicukorral kedves író ugyanis a szakmámból adódóan ezt tudnom kell!!!
2010. aug. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Épp erről beszélek,te is csak kóstoltattad,nagyon okosan,én is csak kóstoltattam,de napi szinten egész túrórudit enni az már nem kóstolás,az már tömés,ami nem jó.Na.Nyugi.Nem bántott senki.Ha mégis bocs.
2010. aug. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

"nem tömni kell egy gyereket csokival, de megkóstolni szabad!"


A kérdés pedig így szólt: "én is adnék akkor napi egyszer uzsonnára"


Hát ez már túl van a kóstolás határán akárhogyis nézzük!


Kérdező! Véleményem szerint a babád semmiről nem fog lekésni, ha jegeled a túró rudi kérdést és nem most kap, hanem pár hónappal később. Inkább csinálj neki túróból és gyümölcsből uzyonnát, meglátod azt pont úgy fogja szeretni, mint a túró rudit. A lányom 2,5 éves és max heti egyszer kap túró rudit!

2010. aug. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

14.42-es!

Te miért nem tudod elfogadni mások véleményét?A kérdező nem néha-néha akart adni a gyermekének(itt most a kor nem számít),hanem minden nap.Szerinted az egészséges?Miért kellenne egy nyolc hónapos gyermeket rászoktatni, hogy minden nap egyen édességet.Mert a túró rudi édesség.Én amúgy imádom, és én is kaptam gyerekkoromban.Bár a fog romlása nagyrészt genetika,de azért vigyázzunk rájuk, ha lehet.Ezek a dolgok üres kalóriák, semmi szüksége rá egy pár hónapos gyermeknek.Ha normális hangnemben íetad volna le a véleményed, senki sem kötött volna bele.MInt ahogy leírtad,te sem minden nap adtál, adsz.

2010. aug. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!