Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan ismerhetem fel biztosra...

Hogyan ismerhetem fel biztosra a szájpenészt? Mitől alakulhat ki?

Figyelt kérdés
2009. szept. 29. 09:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Fehér foltok vannak a pici szájában,nyelvén szájüregben. A Kandida gomba okozza.Nálunk elég későn jött elő 7-8hónapos korában valószínűleg attól hogy mindent a szájába vett.Nagyon nehezen és lassan tudtam kikezelni volt vagy 2 hónap is....
2009. szept. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én úgy ismertem fel, hogy olyan volt a lányom szája, mintha a tápszer ráragadt volna és egy vékony réteget húzott volna a nyelvén. Fehér színű, akár kis pöttyökben is jelentkezhet, szerintem nem tudod nem felismerni. Nekem azt mondta a védőnő, hogy ez gomba és itt nagyon jó helye van a szájban, hiszen nyirkos és sötét hely, de a babámnak ez semmilyen fájdalmat nem okoz.
2009. szept. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nos ez úgy néz ki mintha a a száján maradt volna egy kis tej pötty, de nem jön le. fehér színű és nem jön le, na de nem kell ám neki állni súrólni! :D

Borax ecsetelő nagyon jó rá.

Kezelni kell vele azt elmúlik.

A tej édes, ha a baba cicin aluszik el akkor a tejcsi ott maradhat a szájában, ez kedvező táptalaj a kisbacinak ezért alakul ki.

2009. szept. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

köszi a válaszokat.Igazából,ha picit megtörlöm lejön,de a száján is mintha valami fehér hártya húzódna,ami lejön ha textil pelussal letörlöm.Nyelvén vettem még észre,de inkább lepedékhez tudnám hasonlítani.Ma elviszem dokihoz,aztán meglátjuk.De köszi

2009. szept. 29. 09:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!