Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Felkeltsem böfiztetni ha...

Felkeltsem böfiztetni ha elalszik evés közben?

Figyelt kérdés
Esténként mindig elalszik a cicimen, van hogy annyira, hogy nem sikerül böfiznünk. Ilyenkor letehetem így éjszakára v. ébresszem fel szerintetek?
2009. szept. 29. 08:57
 1/6 anonim ***** válasza:
próbáld meg letenni. ha úgy is nagyon álmosan vagy konkrétan álmában eszik, akkor nem nyel sok levegőt.
2009. szept. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi nem böfiztettük éjjel. Ha elaludt, és felébresztettem volna, 1,5 órába telt volna, míg újra visszaaltatom. És az esetek 99%-ban cicin aludt el, úgyhogy nem lett volna értelme. Napközben, ha evett, böfiztettem, de ha altattam, akkor nem.
2009. szept. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem, hogy most 5 hónaposan, már magától büfizik. Kb a 3. hónaptól nem is büfiztetjük. Szerencsére babám nem volt hasfájós. 2. voltam
2009. szept. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez egy állandóan visszatérő kérdés ami folyton vitatkozást okoz... Én esküdni mernék arra hogy igenis kell böfiztetni éjjel is nekünk muszáj volt!!!!! Nagyon sokat és sokáig bukott a kislányom....NEM MERTEM VOLNA ALTATNI BÖFI NÉLKÜL SOHA!!!!!
2009. szept. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az még lemaradt hogy 8 hónapos korában kezdett el kevesebbet aztán egyáltalán nem, bukni!!!!
2009. szept. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az én kicsikém is sokat bukik, éppen ezért nem nagyon merem letenni böfi nélkül, de van hogy böfizik és úgy is bukik, viszont olyan is van, hogy nem böfizik és mégsem bukik.
2009. szept. 29. 14:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!