Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Okozhat bármiféle gondot a...

Okozhat bármiféle gondot a későbbiekben, hogy a 6 hónapos kisfiam csak jobbra fordul hasra és vissza?

Figyelt kérdés
Nagyobb babák anyukái!Ha ismerős a probléma, légyszi írjátok meg, mik a tapasztalatok !
2009. szept. 28. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen ugyanez volt, és én is aggódtam.. elég sokáig is tartott ez az időszak, szépen felállt fél évesen, szépen ült, négykézláb haladt, de forogni csak az egyik irányba forgott... De ma már (8 hónapos) gyönyörűen forog a szélrózsa minden irányába :) Ne aggódj, a te kisfiad is rá fog jönni az ízére! :)
2009. szept. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond.A gyerekek úgy forognak és mozognak,ahogy nekik a legjobb.
2009. szept. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A fiam is 6 hósan kezdte a forgást önállóan, azóta is csak abban az adott irányban fordul meg, ha muszáj, akkor a másik is megy,de utál forogni szerintem. Ettől függetlenül kúszott két hónapig, szabályosan mászik és egyedül 10 hósan felállt. Most 11 hós, oldalazva lépeget, vagyis teljesen átlagos a mozgásfejlődése.
2009. szept. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 3 hónapos kora óta fordul hasra, de mindig csak a bal oldalára. Most 6 hónaposan már mindkét irányba pörög, mint a búgócsiga. :) Emiatt ne aggódj, valószínűleg neki úgy kényelmes, majd rájön a másik oldalra is!
2009. szept. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! nekem most 6 hónapos a lányom, de mióta átfordul csak a jobb oldalán keresztül tud. Néha próbálkozik a bal oldalon is, de nem jön össze. Én ez miatt nem aggódok, hiszen a babák úgy csinálják ahogyan először rá jöttek, így könnyebb nekik.
2009. szept. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a megnyugtató választ!
2009. szept. 29. 10:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!