Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az orrszívózás nem fájdalmas?...

Az orrszívózás nem fájdalmas? Lehet, hogy túl nagy neki az orrszívó? Vagy rosszul csinálom?

Figyelt kérdés

Orrsziporszi készülékünk van. Most hogy babám náthás, használjuk. Azt vettem észre, hogy mikor beteszem a nózijába, azt összerántja és nem vagy keveset szív ki a nózijából. Persze egy harc az orrszívás, így nagyon megvisel, hogy még lehet csak rosszat teszek.

Állítok a szíváserősségen, akkor is összerántja.

Mit csinálhatok rosszul?


2009. szept. 28. 18:10
 1/6 anonim ***** válasza:
szia.ha teljesen beteszed a orrba akkor nem tudja összeszívni az órrát,de persze ficeregnek ezek a babák igy mindig kijebb jön.A harc nálunk is meg van,most azzal enyhítettem,hogy ő fogja a porszívó csövét,igy csak a fejére kell koncentrálnom,mert azt kapkodja.egyébként nagyon jó ez a porszívós orrszívú.ha rendszeresen használja az ember amikor meg vannak fázva,annyira hátulról is kiszívja neki,hogy nem fog fájni a füle és nem lesz más baja.
2009. szept. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
később biztos jó(bb) lesz, de most még csak 6 hónapos. Nem adhatom a kezébe:(.
2009. szept. 28. 18:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekünk 3 hetes a baba, és van, amikor szó nélkül tűri. Szóval nem hiszem, hogy fáj neki.
2009. szept. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Próbáld ki, komolyan!

Nem fáj én semmit nem adok vagy csinálok annélkül hogy ki ne próbáljam.Nem fáj!

2009. szept. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az orrszívást egyik baba sem szereti, azt ne is várd...

Vannak gépek, amikhez különböző méretü fejek is vannak-kornak megfelelően-azokat használd.

Amúgy meg nem fáj, te is kipróbálhatod. Kellemetlen, de nem fáj.

És a lényeg, hogy csak így tudod rendesen kitisztítani, tehát használd!

2009. szept. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kipróbáltam és engem megijesztett. Mert összerántotta a torkomat is:(. Sajnos tőlem kapta el a náthát. Tegnap este nem sírt, mikor énekeltem neki. Remélem megszokja.

Köszönöm a válaszokat!

2009. szept. 29. 09:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!