Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor jött meg először a...

Mikor jött meg először a menseszed szülés után?

Figyelt kérdés
És rendes volt, vagy csak a második harmadik alkalommal? És le volt gyengülve az immunrendszered? Neked nem viszketett a nunó? Nem más?
2009. szept. 28. 13:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Fél évre. Gond nem volt.

Csak a szoptatás abbahagyásával, 14 hóra. Akkor úgy a 3.-tól vált rendessé. Szüléstől szopi végéig jó enni vitaminokat. Mikor nem ettem, le is gyengültem.

Ja és nem viszketett.

2009. szept. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
7 hónapra rá, másfél évig szoptattam. Normális mennyiségű volt, de össze-vissza jött meg. Én végig szedtem a terhesvitamint, úgyhogy nem voltam legyengülve. Nem is viszketek.
2009. szept. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
2 hónapja nem szoptatok, 6 hónapja szültem, még nem jött meg. Voltam nőgyógyásznál is, mert rózsaszin folyásom volt, kiderült, hogy a méhem egy részén a nyálkahártya meg van dagadva, ezt nem birta ledobni hamarabb a szervezetem, és ezért nem jött még meg. Most gyógyszer szedek rá, állitólag 1 hét múlva meg kéne, hogy jöjjön. Volt fertőzésem is, mert pont a fenti probléma miatt a hormonjaim nem álltak vissza, és nem volt védekezőképessége a hüvelyemnek :( Császárral szültem.
2009. szept. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
9 hónap után jött meg ebben a hónapban először. Az immunrendszerem nem volt legyengülve bár én szedek Gravidát. Viszketés nem volt.
2009. szept. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
13 hónapra normális volt,és rendszeres .Nem szedek vitamint,még szoptatok 19 hós baba Anyukája
2009. szept. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
5,5hónapos volt a baba mikor megjött, azóta rendszeres, és rendesen jött meg, ugyanúgy mint előtte, csak nem görcsöltem :) Szedtem a terhesvitamint,szedem is mert még szoptatok. Nem viszkedett a nunó :) Nem más.
2009. szept. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

18 hónapra,szoptatás abbahagyása után 2 hónappal! Ja és éreztem hogy megfog jönni mert több lett a /folyásom/

bocsi a szóért de így volt onnan tudtam!!

2009. szept. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem már a 7. héten, holott igény szerint szoptattam. Azóta is megjön rendesen. Szerencsére nem gyengültem le, viszont az első babám születése után állandóan fülgyulladással küszködtem (pedig előtte sosem volt begyulladva). Ja, nála a 8. hónapban jött meg először, őt is szoptattam.
2009. szept. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szülés után 7 hónappal jött meg, 1 hónapja hagytam abba a szoptatást. Nekem most sokkal kevesebb, és a hasam sem görcsöl. Kíváncsi vagyok, a többi hónap milyen lesz...

Viszketés nincs.

2009. szept. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szülés után napra pontosan 7 hónapra. A tejem előtte 2 nappal elapadt (végleg). Nem viszket, nem görcsölök, csak sokkal erősebb, mint volt. Vitamint semmit sem szedek, de tavaly októberben voltam utoljára beteg (megfázás).
2009. szept. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!