Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi időbe telik elindulnoto...

Mennyi időbe telik elindulnotok otthonról?

Figyelt kérdés
Nekünk nagyon sokba. Mire elindulunk, már majdnem ott van a következő etetés. 7 hetesek vagyunk.
2009. szept. 28. 13:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nálunk is így volt 7 hetesen. Inkább délben vittem, ha tehettem, akkor kicsit többet aludt. Figyeld meg esetleg, melyik napszakban alszik többet.

Megeteted, előtte már összepakoltál, és mehettek.

Egyébként egyre kevesebbet fog aludni, úgy 4-5 hós korától már egész emberi a közlekedés a babával.

2009. szept. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Jártam úgy, hogy mire összecuccoltam elkezdett esni az eső, pedig mikor kezdtem a készülődést még szép volt az idő. Ha nagyobb már a baba akkor kicsit kevesebb időt fog igénybe venni a készülődés. De mi mindig otthon felejtünk valamit :)
2009. szept. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, én vagyok a kivétel? Most még öltöztetni sem kell igazán... Evés, pelenka, indulás! Kis csomag mindig van összerakva: textilpelus, pelus, törlőkendő, váltóruha, kardigán, víz, én dolgaim. Kb 5 perc nálunk a készülődés, ez így van az elejétől fogva (10 hónapos baba most).

Télen annyiból macerásabb, hogy akkor még overáll, pulcsi, sapka.

Még az etetés előtt készíts ki mindent, öltözz fel, stb, ne azután menjen az idő! Így következő etetésig több időd marad! Remélem tudtam segíteni!

2009. szept. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Azt hiszem már mi is belerázódtunk az indulásokba,készülődésekbe:) Most már max 10-15perc és indulásra készen vagyunk 3éves és 7hónapos gyerekeimmel,de ha valami nagyon fontos dolog jönne közbe,akár 5 percbe is bele tudnám préselni:)

Elején még nálunk is előfordult,hogy újból etetni kellett mire összeszedelőzködtem,de most már rutinos lettem:)))Mindig készen van az "utazó" csomagunk,pelenka,popsitörlő,krém,innivaló,keksz(nagynak)zsepi,textil pelus,kispléd-->csak öltözés és indulás.

2009. szept. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi anyukáméknál szoktunk aludni hétvégente, már előző nap elkezdek pakolni, van egy összeírt listám azt pipálgatom, de az indulás napján hiába 6 kor kelünk fél 10 előtt képtelenség elindulni. Ha csak úgy megyünk valahová az kb fél óra készülődés. Most 6 hós...
2009. szept. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy hová megyünk. Ha anyósékhoz, akkor negyed óra, ha pl sétálni vagy postára akkor 5perc. Anyósék messzebb laknak, és tovább maradunk, így a kisebbik összekészített pakk nem elég....játékok,kaja stb is kell. Most 7hónapos a baba, de előtte sem volt sokkal több az idő.
2009. szept. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

10 hós, kb. 5-10 perc ha sétálni megyünk. Most még hogy jó idő van, abba jön ami itthon van rajta. Max. egy kardigán pluszban, meg ráadom a kiscipőt, sapit, rácsatolom a cumit. Sétához én semmit se viszek, csak az alvós játékát, meg vizet. Ha boltba is megyünk, akkor pénztárca. Én kb. 2 perc alatt készülök el, farmer, cipő, táska, mehetünk.

Novemberben született, arra emlékszem, hogy mikor kicsi volt, meg hideg is volt, az azért macerás volt. De max. 20-30 perc elég volt akkor is.

2009. szept. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!