Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek volt már hasonló tapaszt...

Kinek volt már hasonló tapasztalata a milupa milumil 2-es tápszerrel?

Figyelt kérdés
Kislányom most 7,5 hónapos. Az elején szoptattam,de kis pótlás kellett neki,milupa HA startból. 4 hónapos kora körül,aztán teljesen tápszeres lett.1 hónapja milopa 2-t kap,de azóta borzasztó bélgörcsei vannak,még a puki is néha keserves sírással jön ki. Mást nem változott az étrendjében. Lehet,hogy nehéz a pocijának vagy hülyeséget gondolok. Azóta többször felsír éjjel,5-6szor,korábban csak 1-2szer szokott. Szóval a tápszer okozhat bélgörcsöket,szélgörcsöket?
2009. szept. 28. 11:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerinten igen, nálunk is van ezzel némi probléma, pedig igazán nagyon kis mennyiséget pótolok.

Szólj a dokinak, hogy ez van, hátha kaptok másnmilyent.

2009. szept. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ugyanígy jártunk, keserves fájdalom, sírások.Milumil HA2, az bejött:)Írasd fel ezt, nálunk szereti a kislány.
2009. szept. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat,akkor jó volt a gyanúm
2009. szept. 28. 16:55
 4/5 A kérdező kommentje:
nekem nem mondta a doki,hogy van HA-sból 2-es. A startot ajánlotta. Én mondjam neki,hogy azt adjon????????????????
2009. szept. 28. 18:01
 5/5 anonim ***** válasza:

HA-2es az 6 hónapos kortól javasolt :-)

A start lehet kevésbé komplexebb összetevőkben... Bízda dokira, talán tudja :-D

Remélem elmúlik a pocakfájásotok :-)

2009. szept. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!