Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem érzem hogy szeret?

Miért nem érzem hogy szeret?

Figyelt kérdés
Igaz még csak 7 hetes a kislányom ,de olyan rossz, nem érzem a szeretetét.Tudom még pici, és nem tudja még lereagálni az őt ért ingereket,(ölelést, puszikat...) de mikor jön már el az az idő??? Sokat sír, és van, hogy már meg sem tudom nyugtatni, de másnál kis idő után megnyugszik.Más is érez így?
2009. szept. 28. 09:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Próbálj megnyugodni, mert a babák megérzik a feszültséget, és attól lesznek sírósak. Pár hét, és felismeri az arcodat, rád fog mosolyogni, ne izgulj. Később pedig le sem tudod majd magadról vakarni.
2009. szept. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
miért ne szeretne,hiszen te vagy az anyukája,veled volt 9 hónapig,és 7 hete is te gondozod.megismeri az illatod,és neki ez természetes,hogy te vagy vele,már igy is hálás neked.nemsokára meg már msolyogni is fog.simogasd sokat,adjál sok sok puszit a kis arcára,hogy érezze az illatod.már ez is megnyugtatás neki.de ha feszült vagy azt tényleg megérzik.lehet fáj a pocija,tornáztasd,adjál neki olyat ami segít,1 hós kora után már adhatsz neki cseppeket is.csak nyügi,és sok sok simi,és szeretet.
2009. szept. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kislányom ma 8 hetes.

Igen, ahogy az első válaszoló írta: hamarosan visszamosolyog rád. Beszélj hozzá sokat, amikor öltözteted, tisztába teszed, mondd neki, mit csinálsz éppen, hogy most bekrémezlek, most levesszük a kakis pelust, most de jó, tiszta, száraz pelust húzunk, meg nahát, látod, ott az ablak stb. amikor tisztába teszed, akkor még a szemébe is tudsz nézni, és úgy beszélni hozzá. Közben mosolyogj is rá, és hamarosan vissza fog mosolyogni. :)

2009. szept. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

...előző vagyok:

AZ egyik barátnőm mondta, amikor elmentem hozzá, és megfogtama negyedik kisfiát, amikor ő 2 és fél hónapos volt. Barátnőm - gondolhatod - 4 gyerek mellett kissé ki volt fáradva. Én meg megérkeztem, és nálam megnyugodott a legkisebb. Mondta is a barátnőm, hogy érzi a baba, hogy valaki nyugodt és pihent személy veszi őt fel. Ez van. Anya nem mindig pihent és nyugodt.


Próbálj te is pihenni, vidd ki levegőzni a picit, és utána te is pihentebb vagy!


Sok örömöt a babádban! Hamarosan sokat mosolyog rád, és még magyarázni is fog!

2009. szept. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm amegnyugtató válaszokat!Egyébként mosolyogni már szokott, de ritkán, és van, hogy utána jön a sírás!
2009. szept. 28. 09:48
 6/7 anonim ***** válasza:

Szopizás közben add az ujjadat a kezébe. Vagy tedd a kezét a melledre.

Nekem ezt ő aztán már magától is megcsinálta, és ez nagyon melengette a szívemet.

2009. szept. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne érezze, h. feszült vagy! Nálunk is sokszor volt olyan, h. csak apánál nyugodott meg, és igen, én olyankor tényleg idegesebb voltam és ő ezt megérezte.

Még nagyon pici hozzá, h. kimutassa a szeretetét, de hamarosan eljön ennek is az ideje, nyugi!

Beszélj hozzá sokat gyengéden, énekelj neki, simogasd még szopizás közben is.

Az én kislányom már 4 hónapos és sokszor már úgy néz rám, "mint az Istenre" és ilyenkor teljesen elérzékenyülök! Lassan meg fogja ismerni az illatodat, hangodat és arcodat is. És mekkora öröm, mikor felébred, meglát és rögtön nevet rád! Fantasztikus!!

2009. szept. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!