Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák akik adak már a...

Anyukák akik adak már a babájuknak a nestlé baby desszertet? (lent)

Figyelt kérdés
8.5hónapos a babóm.Kostolgatattom vele a puding és griz féléket.De a nestlének a desszertjétől szó szerint kiráza a hideg amikor lenyeli.Azthittem hogy uj és azért.De már háromszor adtam neki és ugyanugy megrázkodik amikor nyel.Ezekszerint nem szereti vagy még probálgassam.Szerintetek?
2009. szept. 28. 07:53
 1/6 anonim ***** válasza:

a joghurtosra gondolsz? vagy a gyumolcsosre?

en nem adnam neki, ha nem szereti. a milupanak is van hasonlo, szerintem probald azt

2009. szept. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az én lányom a kakaós pudingot nem szereti (Nestlé). A vaníliásat igen. A Humananak van vaníliás grízpudingja, nekünk az is bejött. Meg a barackos joghurt (szintén Humana, ha jól emlékszem).

Szobahőmérsékleten adod? Ha igen, és mégis rázza a hideg tőle, ne add! Próbáljatok mást!

2009. szept. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szia!Nem a joghurtos és nem is a gyümölcsös mert azokat imádja.Van olyan hogy baby desszert csokoládés és kekszes griz én ezekre gondoltam.Bocsi ha rosszul fogalmaztam.
2009. szept. 28. 08:43
 4/6 A kérdező kommentje:
Szia!Igen szobahőmérsékleten adom neki:)Ezek szerint nem szereti ugye?Akkor nem erőltettem szegénykémnek:(
2009. szept. 28. 08:45
 5/6 anonim ***** válasza:
nem szereti :) ilyet az enyém is csinált már, szerintem édes, ahogy undorodik valamitől. az enyém a sima natúr joghurtra csinálta ugyanezt. kapott bele egy kis banánt, máris nem rázta a hideg.:D
2009. szept. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szia!Igen szerintem is undorodik mert nagyon édes ám mert én megkostoltam.Dehát ezekszerint nem szereti az ennyire édeset vagy csak ezt:)
2009. szept. 28. 10:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!