Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kiságyra keresztbe rárakható...

A kiságyra keresztbe rárakható pelenkázó hány kg-ig bírja el a babát?

Figyelt kérdés
Babám 8,5 és eléggé behajlik már a pelenkázó....
2009. szept. 28. 07:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kisfiam 2 hónapos múlt és majdnem 6 kg és már alatti is kicsit behajlik. Szerintem lassan elkezdhetünk az ágyon pelenkázni.

2009. szept. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam 16 hós 11 kg,és elbírja.Igaz,hogy behajlik de le nem szakad,és csak ha "nagydolog" van akkor használjuk! De már nem igazán szereti,ezért inkább az ágyon vagy a földön pelenkázzuk!
2009. szept. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az ágyon pelenkázni nekem nem nagyon kényelmes mert le kell hajolni, stb. De félek, mert nyikorog és meghajol.... :)Tudom nem esne le vagy ilyen, csak nem jó
2009. szept. 28. 08:21
 4/7 anonim ***** válasza:

Hú, azt hittem, csak én izgulok ezen... :)

Kisfiam 9 kg (6,5 hónapos) és nálunk is néha hajlik rendesen. Azzal nyugtatatom magam,h. ha esetleg beszakadna alatta, puhára esne (matracra)...

Próbálom rászoktatni magam az ágyon pelenkázáshoz, de egyszerűen kikészül a derekam.

2009. szept. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Csak egy ötlet:

nekem a felültöltős mosógépemen van a pelenkázó lap és kicsit hajlik ugyan a 6,5 kg-s lányom alatt, de csak addig, amíg a mosógép teteje engedi.

Így tovább lehet használni, csak körülményesebb a mosás, mert le kell szedegetni a pelenkázót.

2009. szept. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ja, mert az én derekam sem bírja az ágyon pelenkázást.

utolsó voltam

2009. szept. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekünk is ilyen keresztbe rakható van de mondjuk jó masszív. A fiam 2 éves 11 kiló, azon pelenkázom még mindig (mondjuk azért is mert ős sose hisztizett pelenkacsere közben, meg nem akart "leugrani" róla) de őalatta nem hajlik egyáltalán!!

Amúgy az összes velünk egyidős baba anyuja már földön vagy ágyon pelenkáz.

2009. szept. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!