Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elkuldene nekem valaki az...

Elkuldene nekem valaki az Aludj jol gyermekem cimu konyvet? Esetleg honnan tudnam letolteni?

Figyelt kérdés
koszonom
2009. szept. 28. 07:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szia! Én tegnap találtam rá.

Innen le tudod tölteni: [link]


Jobb egérrel kell a könyv borítójára kattintani, majd hivatkozás mentése más néven. Miután lementette, a letöltött anyag .rar kiterjesztésű lesz, ezt total commanderbeen tudod megnézni/megnyitni.

2009. szept. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

[link]

Innen tudod letölteni. Jobbegér "mentés másként", aztán kicsomagolod. Fontos, hogy a képre kattints és ne a fölötte lévő szövegre.

Remélem, így menni fog.

Sajna annyira nagy a fájl, hogy levélben nem lehet átküldeni.


Aztán meg sok sikert az alkalmazásáshoz. Nekünk bevált! :)

2009. szept. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

[link]

Innét tudod letölteni.Klikk a képre,majd mentés.Lejön egy rar file,amit wiwrarral ki tudsz tömöríteni.

Ha nincs winrarod,akkor innét( [link] tudod tölteni azt is.(Ha így sem megy,akkor írj e-mailt,és ott lépésről-lépésre elmagyarázom.)

2009. szept. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
09.52 kérdezett valaki????? ha a rosszindulatú stílust nem tudod mellőzni, akkor ne írj inkább....
2009. szept. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!