Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lesz nagy baja a babámnak, ha...

Lesz nagy baja a babámnak, ha hajszálat nyel?

Figyelt kérdés

4 és fél hós babámnak nagy haja van és hullik.Sokszor piszkálja azt és utána a szájába veszi a kezét...szóval nem egyszer szedtem már a szájából ki hajat.

Sokat vagyunk együtt,de nem mindig..és óhatatlanul is odakerülhet.Nem beszélve arról,hogy hasra forgolódik,ilyenkor a "párnáját" nyalja.


2009. szept. 27. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia

Én lánykámnak nagyon sűrű és hosszú haja volt, lassan fél éves és már alig van neki.Hiába minden éjszaka nem ülhetek felette folyamatosan nézve mikor piszkálja a haját majd dugja a kezét a szájába vagy épp "felnyalja" ami pár fejmozdulat után a párnán marad, előfordult 1-2 hajszál néha a kakiba.Kötős sapit meg nem adnák rá éjszakára!

2009. szept. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én már nem egyszer találtam a pelenkában meg az én hajszálaimat a kakiban. Úgyhogy semmi baja nem lesz, lenyeli.
2009. okt. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is mindig ettől rettegek.A cumik,cumisüvegek meg aztán pláne vonzzák a hajszálakat,szöszöket.Ezt sajna nem tudjuk kivédeni.
2009. okt. 16. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
9 hónapos a babám,és rettenetesen örülnék ha CSAk hajszálat nyelne le,de már mindent a szájába vesz. a múltkor a legyet vettem ki a szájából.naponta sokszor söprök pórszívózok,mégis mindig talál olyan kicsi kis szöszt amit meg lehet enni.
2009. okt. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egy ismerősöm babájának a kakijában egy bogár volt. Ehhez képest a hajszál már tényleg semmi :-)

Inkább az lehet neki a rossz, ha a szájpadlására tapad, nem?

2009. okt. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
húú na azért az durva, hogy bogarat meg legyet találtok a gyerek kakijában.... Remélem az én fiam nem fog lenyelni ilyen dolgokat.
2009. okt. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mostmár megnyugodtam...köszi!
2009. okt. 18. 09:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!