Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi baja lesz a babámnak ha...

Mi baja lesz a babámnak ha véletlen lenyel egy hajszálat?

Figyelt kérdés
Állandóan a kezeit nézem ,szinte mindig van rajta valami,neki is hullik most a haja,ugye nekem is,az apja meg szőrős:-))Szóval óhatatlanul beveheti a szájába,hiába takaritok,valahol mindig talál.Mit lehet tenni ez ellen,Illetve mi baja lehet ha netán lenyeli?
2010. aug. 25. 08:11
 1/5 anonim ***** válasza:
7 hós babám egy hónapja kúszik, mászik, mindig takarítok (naponta porszívózok, mert padlószőnyeg van)és felmosok (mert az előszobában is teper:).Mégis mindig találok szöszt, koszt, hajszálat a kezében. Engem is nagyon idegesít, de azon kívül, hogy gyakran megmosom a kezét, nem tudok mást csinálni. Majd a kakiban viszont látod. Ennyi. Remélhetőleg nem lesz tőle bajuk:))Szerintem a többi baba sem patika tisztaságú, amikor mászik, hiába pöpec a lakás.
2010. aug. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én már találtam a kakiban nem egyszer hajszálat, nagyon hullik a hajam, fekete hosszú, hiába porszívózok minden nap!

Kirakom neki a reggelik egy tálkában a kanapéra, játszik közben bebe kap egy falatot, de ha leesik a földre onnét is felcsipegeti! Kiságyában is van a hajamból, elég csak berakni a gyereket, pár szál hajam már bele is esett, kiszedem amit látok, de óhatatlan hogy ne egye meg!

Mondjuk annyi mindent megeszik, habtapit szétrágja, telefongombot is találtam már a kakiban, papírt, mindent szétrág, és nem tudom mindig kiszedni a szájából, lenyeli!

2010. aug. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
:-))Köszönöm aranyosak vagytok!Nekem még nincs ilyen sok tapasztalatom 15 hetes a lánykám,de amit tud mindent töm a szájába.Akkor nem izgulok ezen ,lesznek még úgy látom kacifántosabb dolgok is a szájában:-)
2010. aug. 25. 08:53
 4/5 anonim ***** válasza:
9%

Gondolom a hajszál azért veszélyes, mert rátekeredhet a belső szerveire. Én is találtam már hajszálat a székletében, minden igyekezetem ellenére. Azért csak óvatosan a játékokkal, figyeljetek oda, ne hagyjátok egyedül veszélyes tárgyakkal. Épp 2 napja láttam egy riportot, egy 8 hónapos kisbaba apukájával. Egy ecsettel hagyták játszani, az apa kint volt, az anya meg valahol a lakásban és beszippantott a száján keresztül egy darabot és a tüdejére ment, nem tudott rendesen lélegezni, körzetis újra élesztette, de mire kórházba került agyhalott lett. A szívét egy kislány kapta meg.

Én is vettem fa puzzle-t a lányomnak, előszeretettel rágcsálta, és szétázik és eszi. Úgyhogy elvettem tőle! Jobb óvatosnak lenni.

2010. aug. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jaj!! Ezek a rémtörténetek!:(((
2010. aug. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!