Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek a gyerekemmel?...

Mit tegyek a gyerekemmel? Kell a segítségetek, tanácsotok, nem bírom már.

Figyelt kérdés

Eddig olyan szépen aludt éjjel pár hete felkel 1-1 alkalommal ez nem is volt gond, majd pár napja csak úgy nyugodott meg ha hajnalba mellém raktam a nagy ágyba, ez sem lenne gond, de utána már csak úgy volt jó ha az arcomba tolta az arcocskáját és az én párnámon feküdhetett, még evvel sem lenne nagy gond, de tegnap csak úgy volt hajlandó aludni ha az ölemben volt és szorosan fogtam.

imádom, de nekem is kell aludni ha leraktam már kelt is, forgolódott, majd sírt ez ment egész éjjel.

Most mi lesz a következő? már félek az éjszakától komolyan mondom...

Szerintetek mi lehet? nagyon kellene a tanács, kérlek segítsetek!


2009. szept. 27. 12:34
 1/10 anonim ***** válasza:

Mennyi idős?

Előljáróban annyit mondanék, semmi nem tart örökké, minden ilyen "rapli" (aminek lehet akár komoly oka is) csak x ideig tart.

2009. szept. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnek: az x ideje nálunk 3 hónapja van, és még nincs vége.

Sajnos nem tudok tanáccsal szolgálni, ha teheted, ne szoktasd magad mellé, nálunk 3 hónapja kezdődött a hiszti, mióta fel tud állni, előtte szépen aludt, egyedül éjjel se kelt fel. Kb. nálunk is így alakult, egyre közelebb, egyre jobban összebújva. Most éjjel fél 1-kor volt a riadó, két óra után aludt el, a kezemben, de ahogy mellém tettem, már nyomta is magát hozzám, csimpazkodott. Én így nem tudok aludni, ingerült vagyok, türelmetlen, utálom az éjszakákat, és most már a nappalokat is. Kicsit depis vagyok. Segítségem semmi. A fiam mióta megszületett 99%-ban csak velem van. Most 10 hós. Ne hagyd, hogy idáig juss, jelenleg nagyon messze vagyok a boldog anyukától. Inkább most szoktasd le róla, ha kell sírás árán is. Én még nem találtam megoldást.

Remélem nektek sikerül! Ne haragudj a negatív hangvételű hozzászólásért, sajna mostanság ilyen vagyok.

2009. szept. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

9 hónapos lesz a jövő héten a fiam, sírni nem akarom hagyni és nem is tudnám, mert annyira behergeli magát hogy nem vesz levegőt...

hú már gondoltam arra is, hogy elkezdődik szeparációs félelem, nem lehet?

2009. szept. 27. 13:02
 4/10 anonim ***** válasza:

Nálunk is hasonló volt a helyzet, most már nem csimpaszkodik, de velem alszik. Én kérdést tettem fel az RTL klub Reggelijében egy pszichológusnak, belinkelem mit mondott. nem biztos, hogy rajtatok segít, de engem megnyugtatott, hogy normális jelenség.


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2009. szept. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

köszi a linket!

hát lehet hogy normális jelenség de aludni így sem tudunk se a pici se én se az apja

jó mi?

majd csak lesz jobb is

2009. szept. 27. 13:31
 6/10 anonim ***** válasza:
13.25ös vagyok újra. Én azt találtam ki végül, hogy mikor mélyen alszik, nálunk ez olyan 10 óra körül van, akkor átkanalazom az ágyunk mellett lévő utazóágyba. Ott bírja hajnal háromig-négyig, akkor sajna megébred inni és már nem hajlandó oda visszafeküdni. De addig mindannyian alszunk mint a mormota.1 próbát megér nálatok is, csak figyeld ki mikor alszik mélyen.
2009. szept. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Megint az utolsó vagyok, csak sokat gondolkozok ezen a kérdésen, mert nálunk is nagyon rossz volt a helyzet, 1 éves most és ugye mindig nem igazi a dolog...kezdetben ő is csimpaszkodott majdnem egy hónapigg. Aztán az volt a megoldás, hogy az oldalamr feküdtem, úgy hogy nekem is kényelmes legyen ő pedig hozzámsimult..kiskifli-nagykifli módjára. Persze be kellett őt igazítani, de rájött, hogy ez neki is kényelmes. Nincs több ötletem, de kitartás, sokan vagyunk hasonló helyzetben, tudom nem sokat segít, de együtt érzünk veletek!
2009. szept. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a fogacskája jön. Nálunk is úgy volt, hogy hónapokig jól aludt, aztán megkezdődött a fogzás, akkor volt, hogy 3-szor is felsírt.
2009. szept. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

igen biztos az is bele játszik, már van 6 foga most a szemfogak vagy a rágó fogak jönnek, azzal is szenved.

Lehet, hogy az ébreszti fel, és utána már igényli hogy vele legyek.

Kíváncsi vagyok a ma éjszakára, holnap megírom mi volt!

Köszönöm nektek!

Jó éjszakát

2009. szept. 27. 21:51
 10/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Még annyit hozzátennék, hogy az ember nem hiszi el, hogy mennyire fáj az íny, míg ki nem jön a fog.Nemrég bújt ki a bölcsesség fogam, és amíg át nem szakadt az íny, addig még a nyelvemmel is fájt, ha megérintettem az ínyem. Ezek a picik meg még ennyire sem tudják elviselni a fájdalmat.:-(
2009. szept. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!