Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Napközben elalszik magától...

Napközben elalszik magától 6-8 hós babátok? Nekem sajnos csak este alszik el, nappal babakocsizni kell. Tudok ezen változtatni?

Figyelt kérdés
2009. szept. 26. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen.

Aludj jól, gyermekem c. könyv elolvasását javaslom.

2009. szept. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nálunk kb. 2 hete lett bevezetve, hogy kisfiam nappal is a kiságyban alszik egyedül.

Eddig, amíg altattam sokkal nehezebben aludt el.

Most leteszem, sötétítő behúz kb. 10-15 perc és magától alszik.

Nem gondoltam, hogy ilyen könnyen fog menni, de így biztonságosabb, nem tud lefordulni.

2009. szept. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy már én is próbáltam, de nem sikerült. Mindig torka szakadtából ordít ha beteszem a kiságyba, és sajnálom, így inkább megyünk babakocsizni. Vagy nem vagyok kitartó?
2009. szept. 26. 22:17
 4/6 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Az én kisfiam nem sír, jól megitatom, mellé kerül a textil pelus + cumi a szájba.

Nekünk ez bevált, mindig adok egy pelust, amit magához húzhat, ha elalszik ki lopom mellőle!

2009. szept. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia.Mi is kiságyban alszunk 7 hónapos koráig nem is volt gond,aztán elkezdett álni és már nehezebb volt az altatás,ma már visszatért a régi kerékvágásba.én is beteszem a kiságyba,megkapja a nyuszit meg cumit és még egy darabig dünnyög aztán elalszik.Azért van,hogy nem tud elaludni,ilyenkor vagy teát adok neki,vagy egy kevés tápszert kap,eetől teltség érzete lesz és elnyomja az álom.igen talán próbáld huzamosabb ideig,és ne ad fel ha sír,persze hogy sír amikor furcsa neki.De lehet,hogy hamar megszokja,igy neki is és neked is könnyebb lesz késöbb.
2009. szept. 27. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tízóraizik 9 óra fele,aztán 10.30 fele szopizik, és alszik.
2009. szept. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!