Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Írjatok nekem ötleteket mit...

Írjatok nekem ötleteket mit adhatok uzsira, tízóraira 1 éves fiamnak? Már mindent eszik szinte. Már nem tudok mit kitalálni.

Figyelt kérdés
2009. szept. 26. 22:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Én mindig gyümölcsöt adok, de most vagyok bajban, hogy fogynak a gyümik.

Lányom 15 hós , 1 éves kora óta a reggeli kenyér, szalámi, virlsi, májkrém, lekvár, héha péksüti(nagyon ritkán), ebéd főtt étel, amit mi eszünk, uzsi gyümölcs, vacsora ugyanaz, mint az ebéd, és lefekvés előtt tej.

Sokan terjterméket adnak , joghurott, tejberizst, de lányom tejérzékeny, nem ehet ilyesmit.

Sokan péksütit adnak, kakaós csigát, túrós buktát, vagy olyan macis töltött piskótát (a nevét sem tudom..) én ezekkel úgy vagyok, hogy ehet még bőven iylet, illetve ha iylet eszik, nem tudom hova beilleszteni a gyümölcsöt, ami meg kell!

Szóval gyümi, télen majd talán többször csinálok neki laktózmentes joghurtot, tejberizst, de ennyi.

És neki ez elég:-)

2009. szept. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi!

Én reggel ha felébred tápszert adok fél 7 körül, 9 felé kap egy kis kenyeret vmi husival, vagy sajtkrém, vagy ilyesmi. (péksütivel nem tömöm, se cukrossal, lekvárt sem kapott még) Azt már lehet? Na de milyet?

Ebédre mindig vmi főzi, vagy amit mi eszünk, uzsira vmi gyümölcsöset..

Vacsira meg tejpépet kap.

Csak kicsit variálni szeretném, pl milyen krémet készíthetek neki? tojás, máj, ...

7 gabonást mibe tegyem? uzsira gyümivel?

2009. szept. 26. 22:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!