Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idősen raktátok külön...

Mennyi idősen raktátok külön szobába a babátokat?

Figyelt kérdés
2009. szept. 26. 21:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem is aludt velünk egy szobában. Szerintem nem jó és én így tartom helyesnek.
2009. szept. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Én az első pillanattól kezdve.Persze fél oránként bejártam mert féltem,hogy megfullad stb,de most már nagyon örülök,hogy így döntöttem.3 éves és soha nem hisztizett alvásnál.
2009. szept. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
2.5 hónapos korában. Most 14 hónapos, nekünk bevált. Mondjuk a gyerekszoba a hálónk mellett van, így közel vagyunk hozzá.
2009. szept. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
26%
Kb. 2,5-3 éves korára tervezem. Addigra szól, ha baj van, esetleg az ágyából is ki tud jönni önállóan.
2009. szept. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Én is mind a 3 gyerekemet az első naptól a saját szobájába raktam.Amíg éjjel szopiztak addig volt nekem bent egy ágy.Amikor már nem,(2-4 hónaposak voltak mikor átaludták az éjszakát este 8-tól reggel 7-8ig)akkor kihoztuk.Nálunk sem volt gond sosem az alvással.

A szokásos szertartások megvannak lefekvés előtt,ezeket igénylik is,és mindenki alszik szépen az ágyában.

Mi is így tartjuk jónak.

2009. szept. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
9 hetesen. Addig külön aludtam vele a nappaliban a kanapén.:) Én akartam így egyébként.
2009. szept. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Első napon.

Egyikkel se volt gond, szoba a miénk mellett, ajtó nincs becsukva. Bébiőr, légzésfigyelő van, nyugodtan tudtunk aludni, pihenten jobb szülők vgyunk szerintem...

Szopizni a hálónkba átvittem/viszem, ahol van egy fotel. Apát nem zavarta az alvásban.

3 gyerek.

2009. szept. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

3 hónaposan. Azt mondta a védőnő, hogy 2-4 hónapos kor között van a bölcsőhalál, ezért azt meg akartuk várni. De 3 hónaposan felfedezte, hogy ott fekszem mellette, és nem akart éjjel evés után visszaaludni, így áttettük a gyerekszobába. Megoldotta a problémát.

Egyébként eleinte, amíg éjjel is szopik, meg nem vagy jól, mindenképp jó, ha melletted alszik. Akár a ti szobátokban, akár te alszol az ő szobájában. Én 2 hétig alig tudtam felkelni, nagyon jó volt, hogy csak átnyúltam érte a kiságyba. Na, meg apa is ott van. Igaz, nálunk nem kellett attól félni, hogy felkel hozzá.

Most várom a másodikat, a férjem már előállt az ötletével, hogy aludjak én a gyerekszobában, mert ő fáradt, és nem tud másnap dolgozni, ha sír a gyerek. Először jól megsértődtem, de most már fontolóra veszem a dolgot.

2009. szept. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Mi egyből külön szobába tettük, én költöztem be mellé, és ahogy nem kelt fel éjszaka enni (6 hós korában), visszaköltöztem a hitvesi ágyba.
2009. szept. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
4 hósan, mert akkor lett kész a szobája, különben korábban külön raktam volna.
2009. szept. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!